Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mióta abbahagytam a tabit (7...

Mióta abbahagytam a tabit (7 hónapja) a ciklusaim 28-30-35- és legutóbb 50! napra módosult. Elmentem dokihoz és azt mondta hőmérőzzek 1 hónapig és menjek vissza. A diagramom alapján volt peteérésem?

Figyelt kérdés
Most miért megy feljebb a hőm? Nem nagyon értem még ezeket a görbéket. SEGÍTSETEK!
2008. okt. 26. 12:10
 1/4 A kérdező kommentje:
2008. okt. 26. 12:15
 2/4 anonim ***** válasza:

én ezt ugylátom hogy neked nemvolt peteérésed,és hogy 50 napra jött meg ezt alátámasztja. énis voltam dokinál nekem is aztmondta minden oké. majd direkt a 13 napon mentem hogy lássa van e pé . nemvolt:(

és neked is aztajánlom ha mész a 13 napon mertcsak akkor tudja megmondani mizu.ha máskor mész csak megvizsgálja a méhed és a petefészket és általában az mindenkinek joszokott lenni

2008. okt. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért kell figyelni erre, mert nekem is ez volt, elhanyagolta a doki, hiába mentem sokat..kialakult a pcos, végül a 4. orvos a 100 napos ciklusaimra felfigyelt és kaptam megfelelő gyógyszert így lehettem terhes most..különben csak romlott volna a dolog.
2008. okt. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A ciklus.hu nem jól jelölt neked, mert szerintem sem volt még pé-d. Az hogy ma fentebb ment a hőd még jelentheti azt is hogy most volt a pé. Persze csak akkor ha ettől lentebb már nem megy, hanem fönt marad. Ez még belefér.

[link]

Nézd meg ezeket!

2008. okt. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!