Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen sűrűn vagytok/voktatok...

Milyen sűrűn vagytok/voktatok együtt amikor babaprojekt van?

Figyelt kérdés
Ketnaponta naponta? Reggel vagy este? Vagy csak peteereskor?
2018. jan. 14. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Amikor jól esett :)
2018. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
De undorító kifejezés ez a babaprojekt...
2018. jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Mi kb kétnaponta, de van hogy csak három naponta, ahogy jól esik.

Peteéréskor azért figyelek rá, hogy együtt legyünk. De sajna nem akar jönni a baba, egyenlőre.

2018. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt, higy így, volt, hogy úgy.. Ahogy jólesett...

Amikor összejött, akkor 2- szer..a hónapban / munka ügy miatt különböző városban voltunk/ ..( mikor már sejtettem, hogy összejött még 2-szer,csak mert jólesett, és mert hazaértem)

2018. jan. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Bocs, akkor “anikor babát szerettetek volna”


Ja es azt is odairjatok, hogy sikerult e? Koszi :)

2018. jan. 14. 21:26
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk nem volt ilyen, hogy szigorúan kétnaponta, meg hogy reggel is, este is stb. Amikor jól esett, volt olyan ciklus, hogy többet, volt, hogy kevesebbet voltunk együtt, azert arra figyeltem, hogy amikor kb peteérésem volt akkor azért legyünk együtt, de az sem úgy volt, hogy szóltam a férjemnek, hogy na ma muszáj! :D 11. hónapban jött össze a baba:)
2018. jan. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig kiszámíthatlan a ciklusom, de vettem az átlagot és KB félidőben 2x együtt voltunk és rá kb 3 napra egyszer, az első alkalom után 17 napra pozitív lett a teszt
2018. jan. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahogy jól esett! Viszont peteérés környékén (előtte, utána) minden nap. Reggel vagy este? Ahogy tehettük. Pl. peteérés idején a férjem éjszakás volt néhány napig (este 6tól reggel 6ig), én 8-16ig dolgoztam. Így vagy kora reggel vagy késő délután. A második hónapban fogant meg a kisfiunk.
2018. jan. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi csak próbaként egyszer. Utána védekeztünk, de nem jött meg. Most 7 hónapos.
2018. jan. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!