Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ferjemmel egyutt voltunk...

A ferjemmel egyutt voltunk azon a napon amikor az ugy nevezett tojcsis nyak a legnyulosabb, legtisztabb volt, aztan csak 5nap mulva tudtunk sajnos csak egyuttlenni?

Figyelt kérdés
Szerintetek most a peteeres utan vagyis csak a tojcsis nyakbol gondolom van mellfeszulesem viszont a mentruaciom csak penteken kell mengjonnie elkepzelheto h ossze jott a baba?
2018. jan. 15. 05:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem irni h a tojcsis nyak 1.en volt akkor egyutt is voltunk ea majd csak 6.an tudtunk megint egyutt lenni es szombat ota mellfeszulesem van,lehetseges h sikerult osszehozni a hetfoi egyuttletbol?(1.en) a szombatot mar nem tartom annyira biztosnak.
2018. jan. 15. 05:47
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Ha védekezés nélkül szexelsz, abból lehet baba. Legjobb ha 2 naponta, és nem figyelni a "tojcsikás" meg egyéb dolgot.
2018. jan. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Minden lehet..

Nekünk egy hasonló hónapban jött össze a gyerkőc...

Reggel együtt voltunk, mert utána elutaztam napokra.l

Másnap este éreztem a eteérés tüneteit..

6 . Nap mikor hazaértem voltunk együtt..de egyértelműen az elsőből jött össze...

Abban a hónapban még a mensi napja előtti 2 nap voltunk 1-1-szer..(fura,mhogy aműgy soha nem tudnám megmondani, mert mindig spontán vagyyunk együtt,mde itt a pozitív teszt miatt jól megjegyeztem... ;)


Drukk

2018. jan. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En is ugy gondolomh az elso egyuttletbol jott ossze mivel az nap ereztem h peteeres volt eros hasszurka plusz a nyak olyan mennyisegben h meg a bugyim is olyan lett.mindenhol azt olvasom h akkor van a peteeres amikor a nyak a legtisztabb legnyulosabb azt azert nem hiszem h olyan sok idovel a peteeres elott lenne.mar varom a penteket h teszteljek.
2018. jan. 15. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!