Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valakinek olyana ki...

Kittikee33 kérdése:

Volt már valakinek olyana ki 100%-ig azt hitte hogy terhes mert megvoltak. Atünetek de mégsem várt babát?

Figyelt kérdés
2018. jan. 15. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokakat még az se győz meg, amikor negatív a teszt és a nőgyógyász se lát terhességet.
2018. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De volt olyan akinek minden tunete megvolt megsem volta baba?
2018. jan. 15. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokaknak..főleg aji eégóta vár.. Bem hiszik el a teszt erednényét.. És valóban produkálnak minden fellelhető tübetet, a mebzeszük is kimarad
2018. jan. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a tünet dolog nem törvényszerű ám. Mi évekig vártunk a babára, közben többször volt, h nem jött meg és hányingerem volt. Mindig beleéltem magam, aztán mégsem. Amikor összejött a lányunk, a 8. hétig észre sem vettem, mert semmi tünetem nem volt, sem addig, sem utána.
2018. jan. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

*Főleg, aki regóta...


Egyébként az az érdekes, hogy nekem sem voltak tüneteim...

Klasszikusak sosem voltak, ami nem jelenti azt, hogy mem vagyok mas állapotban... Másképp nem tudom megfogalmazni..

Nem k, nem hányok...nem szúrkál a hasam...nem szakad le a mellem(csak sokkal teltebb lett, 1 kosárral nagyobb) szőval sorolhatnam mi nincs...


De kb a15, héttől egyértelműen másképpen érzem magam...epp csak elkezdett látszani, de nem kellemes lehajolni, a. Nadrág sem... Nem kellemes annyit állni, türelmetlen vagyok...lassabba munkámban( kívülről nem látszik, én érzem, hogy máskor valami gyorsabban szokott mennni)

Alvásigényem nagyobb, de nem kiemelkedő, csak fél órával korábban fekszem, plusz nem kelek klyan könnyen...


Szóval előtte többször is produkáltam minden félét ( de én sosem hittem idő előtt komolyan, hogy terhes vagyok...(megjött időben)

2018. jan. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!