Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fizikai munkát végzek, sokat...

Fizikai munkát végzek, sokat kell nehezet pakolnom. Teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Tudja valaki, hogy a fizikai munka befolyásolja e a beágyazódást? Hátrahajló méhem plussz cisztas vagyok, ezért aggódom hogy a pakolással ne ártsak így is van bajom bőven

2018. jan. 15. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem, ahhoz általában egy férfi kell :D
2018. jan. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg ? Nem mondod?
2018. jan. 15. 17:55
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Hát... igen. A nehéz dolgok emelgetése okozhat vetélést, akár úgyis, hogy te még nem is tudod, hogy terhes vagy, csak elkezdesz nagyon vérezni.
2018. jan. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges terhességgel lehet élsportolni meg kapálni meg nagy gyeteket cipelni, stb., "bizonytalannal" meg csak feküdni. Sajnos ez utóbbi sokszor csak utólag derül ki. Alapvetően az a szabály, hogy ami terheléshez hozzá van szokva a szervezet, az terhesen is bírja.
2018. jan. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat
2018. jan. 15. 18:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hatrahajlo méhem van és és én is nehezet pakoltam,gond nélkül teherbe estem.De amint pozitív lett a tesztem szóltam és nem emelek nehezet,de még mindig dolgozom. 31hkm
2018. jan. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kórházban dolgozom, olyan osztályon, ahol bénult emberek fekszenek, tehát sokszor az egész embert nagyjából meg kell emelni. 5 éve dolgoztam ott, mikor elterveztük, hogy kisbabánk legyen. 7 hónapos terhes voltam mikor abbahagytam a munkát, akkor már nem esett jól az emelés. Az orvosom azt mondta, hogy mivel már megszoktam az emelést, nem lesz gond, de amint nem esik jól hagyjam abba.
2018. jan. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!