Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha aggusztusba voltam együtt...

Ha aggusztusba voltam együtt védekezés nélkül a párommal kiderülhet ennyi idő után h terhes vagyok? M hányingerem van mostanában de megvan a menzeszem minden hónapban.

Figyelt kérdés
2018. jan. 16. 16:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjott es nem valtozott, akkor nem vagy az. De amugy szeretnetek babat? Ha nem, akkor miert nem vedekeztek? Meg azert ennyi ido utan mar eszrevenned hogy terhes vagy.
2018. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Már bőven látnád magadon... És ha minden hónapban megvan a mensid akkor nem tudom miért félsz. Ha annyira nem vagy magadban biztos csinálj egy tesztet vagy nődoki. Nem rontottad el valamivel a gyomrod? Esetleg idegeskedsz ezen és lehet, hogy amiatt vagy rosszul.
2018. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem rontottam el a gyomrom semmivel de igeskedek is elég sokat. Am szédülök is
2018. jan. 16. 17:15
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

:DDDDDDDDDDDDDD

Édes jó Istenem

2018. jan. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes...

Mi szeptmber végén hoztuk össze a babát, és már látszik..nem nem idegeneknek, de a család, a férjem és jómagam is látom, hogy kerkedik a hasam..épp azt várom, hogy megmozduljon...

Ha Augusztusban hoztátok volna össze, akkor már pont 21-22 hetes lennél...


Az nem olyan, hogy nem vesszük észr..


Arról bem is beszélve, hogy menstruálsz..



Valts munkahelyet, vagy életmódot, mert a stressz okozza a tüneteid..vagy más.. De nem az, hogy terhes vagy

2018. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%

Ha úgy lenne, már több mint félidős lennél!

.

[link]

Kamuzol, miért jut csak ennyi idő után eszedbe meggyőződni róla?

Ha mégis az vagy, akkor egy újabb, nem kivánt, elrontott életű baba lesz a világon.

2018. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha terhes is vagy nem az augusztusi aktus után. Az én babám abban a hónapban derült ki, hogy jön. Már 25 hetes terhes vagyok és látszik most már rendesen a pocakom.
2018. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De csak akkor voltunk együtt védekezés nélkül.
2018. jan. 16. 18:24
 9/18 anonim ***** válasza:
Ergo: nem vagy terhes
2018. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De akkor mitöl van hányingerem?
2018. jan. 17. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!