Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem csak én szeretek ugye...

Nem csak én szeretek ugye terhességi teszteket "nézegetni" itt az oldalon?

Figyelt kérdés

Úgy szeretem az ilyen kérdéseket, ahol meg kell nézni a kérdező tesztjét.Olyan jó látni, kis papírdarab, és milyen nagy csodának a kezdete:-)))

Nekem már 1.5 éve volt ilyenem, pont a Jézuska hozta, és nagyon vártuk már:-)))Azóta is eltettem, megvan emlékbe.

Sok-sok ilyet kívánok a babákra vágyóknak!

9 hónapos fiú anyukája.


2010. jún. 5. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is szerettem, és szeretem is nézegetni. Én idén január harmadikán lettem csíkos :-)

És kívánom, hogy mindenkinek váljon valóra az álma!

2010. jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok, sok egészséget a babához!
2010. jún. 5. 12:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem még nincs babám(remélem hamarosan lessz),de én is nagyon szeretem nézegetni a teszteket,meg olvasgatni mások örömét,ilyenkor én is úgy örülök neki,pedig nem is ismerek itt senkit.Olyan jó.Én csak reménykedem hogy hétfőig nem jön meg.Mindíg barnázgattam mens.elött,de most este óta csak pár csepp barnázás van,és egy kis mellfájás.Jaj már annyira szeretnék már babát!!!Amúgy 25-26 de van hogy 28napra jön meg és most hértfőn lessz a 28.nap,remélem nem jön meg.Bár amilyen peches vagyok.
2010. jún. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is nagyon jó érzés pozi teszteket nézegetni, jó érzés tölt el mikor gratulálhatok az ujdonsült kismamának.Van, hogy én is előveszem a pozitiv tesztjeimet, olyan jó érzés...:)

33 hetes km.

2010. jún. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is szeretem mert mindig eszembe jut amikor én is először teszteltem pozitívat, 2 másodperc után kijött a piros csík, erősebb mint a kontroll csík :)

Július végén érlezik a kisfiam :)

MIndenkinek miharabbi gyermekáldást aki szeretné, a kismamáknak meg könnyű szülést :)

2010. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ma reggel teszteltem POZITÍVAT:) Én most azt nézegetem:) sok sikert mindenkinek,a pocakosoknak meg boldog babavárást:)
2010. jún. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem.

Csodálatos dolog, hogy két kis sejt nagy találkozásából egy új élet születik. Azoknak, akik tényleg nagyon vágynak az anyaságra mielőbbi babásodást, akikben pedig már megbújik az a kis huncut emberpalánta, azoknak gyönyörű és könnyű terhességet kívánok! Az én Picurkám már 5 hónapos. Felejthetetlen az érzés, az a rettentő boldogság amikor tudtomra adta, hogy megérkezik közénk.:-)

2010. jún. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is eltettem öket, most 33 hetes vbagyoik, de emlékszem mikor megcsináltam., 3 évet vártunk már nem is reménykedtem , a laproszkopia elött 2 nappal lett pozi a tesztem, ugy megijdetem, egyböl rágyujtottam, most mi lesz, aztán meg attol ijedtem meg hogy cigizem el is dobtam, össze vissza kapkodtam, a szivem beindult 130-al ment és felhivtam a dokimat hogy lehet e nekem 2 csikos tesztem, erre nevetett és azt mondta hogy akkor most nyilván másodzsor is lemondom a mütétet:)) apának nem mondtamel, csak 3 nap mulva mert skkor mentem uh-ra. a 33. napon 2,4 mm-s volt a picikém:)

bocs de olyan jo volt leirni:))

2010. jún. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Remélem sok ilyen kétcsíkos tesztet látok itt, egyenlőre én itthon nem szeretnék még pár évig élőben találkozni vele:-)Illetve szeretnék, csak hát nem úgy meg sajna:-(
2010. jún. 5. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!