Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszteket tesztelte...

Terhességi teszteket teszteltem. Érdekel?

Figyelt kérdés

Olyan sok kérdést latok kiírva, hogy melyik teszt a jo, melyik nem stb., hogy elhataroztam, beruhazok, és kiprobalom őket. Én éreztem, hogy baba van a pocakmban, így elég menszi előtt harom nappal kezdtem el a tesztelést.


-3 nap: Corax Be Sure (DM-ben kaphato, kb. 900 forint körüli ara van) időn túli pozitívat mutatott délutani vizeletből. Olyan halvany volt, hogy eleinte forgatni kellett, majd idő múltaval jobban latszodott.


-2 nap: ClearBlue (DM-ben vettem, kb. 2.000 forint) reggeli vizeletből azonnal kijött a masodik csík, még a kontroll meg sem jelent. Halvany volt, és idő előrehaladtaval még halvanyult.


-1 nap: Pregnancy Easy (Tescoban vettem, kb. 800 forint) reggeli vizeletből halvany pozitív, kb. 3 perc elteltével.

Lilly (szintén Tescoban vettem, kb. 700 forint) délutani vizeletből hatarozott pozitív, 1 percen belül.


Nemvart napja: X-epil (Tescoban vettem, kb. 900 forint) reggeli vizeletből negatív, majd időn túl pozitív lett nagyon halvanyan - senkinek nem ajanlom ezt a tesztet!!!!

Corax Be Sure (DM) délutani vizeletből azonnali erős csík

Gabriell (gyogyszertar, kb. 800 forint) azonnal erős csík délutani vizeletből.


Amit én tapasztaltam, hogy a ClearBlue nagyon jo, de utana fakul egy kicsit, így elbizonytalanít. A Corax Be Sure viszont megbízhato volt nekem a Gabriellel és a Lillyvel együtt. Az X-epilt nem ajanlanam. Végképp elbizonytalaníto. Az tény, hogy minden teszt pozitív lesz előbb-utobb, ha terhes az ember lanya, akar időn túl is jön ki. Csak akkor ismételni kell :). Remélem segítettem nektek!


2011. máj. 16. 22:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Amit kihagytam.... (Latszik, hogy mar most romlik a memoriam :D)


-1 nap: One Step (DM, kb. 700 forint) azonnal pozitív. Ezt is tudom ajanlani.


Medi-labot nem kaptam sehol, pedig azt szerettem volna még tesztelni, mert sok kérdés merül fel ezzel kapcsolatban is. Sajnalom.

2011. máj. 16. 22:25
 2/14 anonim ***** válasza:
Nagyon köszi! Az x-epilben én sem nagyon bízok.
2011. máj. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szuper! Nagyon köszönöm hogy megosztottad a hasznos tesztelésedet !!!
2011. máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
és elnézést nem írtam, GRATULÁLOK !!! Boldog babavárást! :))))
2011. máj. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. máj. 16. 22:33
 6/14 anonim ***** válasza:
köszi! Jó babavárást
2011. máj. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagyon köszi :) Boldog babavárást!
2011. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az x-epilt én sem ajánlom,rájöttem miért van benne 2 ,mert az egyik tuti nem jó. 2 x vettem,mind 2x negatív volt megjegyzem nemvárt után 4-6 nappal.Majd mentem dokihoz ,hogy nézze már meg miért nem jön meg a mensim,csinált ultrahangot és mondta,hogy még egy jó pár hónapig nem is fog ugyanis baba van a dologba.
2011. máj. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen! :)

Én x-epillel teszteltem negát nemvárt előtt két nappal (elvileg ma esedékes a mensi), Corax be sure-t vettem, aztán ha nem jön meg holnap megpróbálom, adtál egy kis reményt :)

És Gratulálok! Boldog babavárást! :)

2011. máj. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Gratulálok.

Viszont én az x-epilre esküszöm. Az első terhességemet 2nap késés után délutáni vizeletből egyből kimutatta elég erősem. Aztán most nemvárt előtt 2nappal megint kimutatta rendesen:) de hát kinek mi ugye:)

5hkm

2011. máj. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!