Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi elott 4 nappal halvány...

Mensi elott 4 nappal halvány pozitiv teszt erosodni fog es megtapadhatot a baba?

Figyelt kérdés
mensi elött vagyok még 4 nappal csináltam egy tesztet és halványan pozitiv lett de viszont már 3 napja halvány barna pecsételésem van ami néha eltunik néha pedig visszajön. szerintetek ez azt jelenti h megfog majd jönni és nincs is baba?
2018. jan. 17. 07:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Progeszteron hiányta utalhat, elmehet a baba, ha nagyon alacsony a progi szinted! El kéne menni dokihoz, aki írhat progeszteron tabit/kúpot. Valakinél nem jelent rosszat a barnázás, valakinél igen. Ezt a dokinak mondd el!
2018. jan. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia, en 5 nappal elotte teszteltem halvanyat. Nekem is volt barna folyas, en szerintem a beagyazodas miatt volt, most w napja nincs es ma mar eros pozitiv a tesztem. Valoban utalhat prog.hianyra is. Sajnos nekem is volt 2 vetelesem, egyiknel barnaztam, masiknal nem. Viszont azt is tudom h.pl.nalunk az sztkban ilyen nagyon korai idoszakban nem adnak semmit ra. En femibiont szedek, magnerotot es 1000mg C vitamint. Drukkolok!
2018. jan. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
sziasztok hát ma már csak ilyen halvány majdnem sárga vagy barack a szine néha meg beszurkál a hasam reménykedek h megmarad a baba ma akarok venni barátcserje kapszulát azt mondják az segit a dokim sajnos a héten betegszabin van. második megszabad kérdezni h neked a vetelés ilyen fiatal korban tortént mik voltak a jelei?
2018. jan. 17. 08:35
 4/14 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen bemennék a kórházba, feliratni progit. Lehet nincs rá szükség, de ne ezen múljon. Felírja valaki, aki éppen benn van.
2018. jan. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Progeszteront nem csak a saját doki írhat fel, nehogy már ezen múljon! Én is így voltam és nekem aztán vérre valtott egyik éjjel a kis barackos barnázás, bementünk a kórházba, elment a baba délutánra.

A barátcserje nem segít ha progeszteronhianyod van.

2018. jan. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Az elsonel pozitiv teszt volt a nemvart korul, ra 3-4 napra elkezdodott a barnas folyas. Nem volt sok, de volt. Mentem dokihoz es mar csak azt latta h.felszivodott...par napra ra megjott. 2.terhessegnel nem barnaztam, szimplan csak nem fejlodott, majd a 7.heten 1 nap barna utan verzes lett. Nezd, ha tudsz, probald meg a dokit, en csak a sajat tapasztalatom alapjan mondom, h.felesleges rohangalni, mert en is voltam sztkban es surgossegin is es nem foglalkoztak velem. Sokaknal olvasom h.egybol adtak gyogyszert, hatha te is kapsz. Tenyleg keteselyes.
2018. jan. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Mindenképp próbálj dokihoz menni! Nem gondolnám, hogy beágyazódásos vérzés, mert az nem tart 3 napig. Nekem volt a 9.dpon de csak nagyon kevés, pici barna folyás.
2018. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat voltam dokinál nem vizsgált meg csak felírt utrogesztant remélem még időbe vagyunk és nem lesz baj

Akinél mégis megtörtént utrogesztant mellet a vetélés akkor csak simán megjön vagy negatív lesz a teszt és utána jön meg ?

2018. jan. 17. 17:08
 9/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megjön, de az is, hogy elhal és nem ürül ki. A teszt nem lényeg, az még hetekig pozitív lehet ha magas volt a hcg. Ahogy ürül, úgy halványulnak a tesztek.

De ne erre gondolj. Most talán megáll a barnázás hogy szeded a gyógyszert!

2018. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tnap kicsit gorcsolt néha a hasam de ma már nem inkább néha néha egy egy kis szurkalast érzek a hasamaljan de halusten nagyon kevés és világos színű pecsetelesem van már remélem megmarad a pici nagyon vagyunk rá már
2018. jan. 17. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!