Kis Nikó kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Petefészek cisztám van. Így változó ahogyan megjön. 10-e és 20-a között szokott így is. 10-én jött a mell fájdalom. Lassacskán a fehérfolyás. 13-án lefeküdtem a barátommal. Óvszer nélkül. Fél óráig csináltuk. Volt előváladéka de nem ment el bennem.

A mellfájdalmam kezd elmúlni ami akkor szokott ha kb megakar jönni. A fehérfolyásom pedig megvan.



2018. jan. 17. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Miért ne lehetnél terhes? Az, hogy cisztád van, nem azt jelenti, hogy meddő vagy. Az előváladék pedig tartalmazhat spermiumot, szóval természetesen lehetsz terhes. De hát nyilván nálatok ez nem gond, mert különben védekeztetek volna.
2018. jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Védekezés nélkül szexeltetek, akkor mit gondolsz? Igen, lehetsz.

Az meg semennyire nem releváns, hogy fél órâig csináltátok.


Annyira unalamasak már ezek a buta kérdések.

2018. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetsz terhes. Miért nem védekeztek?
2018. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Nem leszel terhes...
2018. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szoktál menstruálni,akkor nem tudom mi értelme van a kérdésnek.Ráadásul,te még nagyobb bajban vagy,mert nem rendszeres.Nehezebb belőni a peteérés idejét.
2018. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tuti terhes vagy.
2018. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megjött ma
2018. jan. 18. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!