Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek jó lesz az időzítés?

Szerintetek jó lesz az időzítés?

Figyelt kérdés

Hétfő óta csinálom az ovu teszteket, hétfőn és kedden is halvány pozitív volt. Tegnap negatív lett de nem tudtam betartani, hogy ne menjek teszt előtt mosdóba, ne igyak. Ma enyhén megjelent a nyák, naptár szerint holnap lesz az ovum.


Kedden,szerdán reggel voltunk együtt, ma és holnap délután. Így van esélyünk? Normális, hogy eddig halvány pozi volt a teszt, tegnap meg nem? Aggódjak ha ma is pozi?



2018. jan. 18. 07:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Szerintem vagy a tesztek hibásak, vagy valamit nem jól tesztelsz..

Ilyen nincs, hogy hol pozitiv hol negatív..mármitn 1-1 nap különbséggel felváltva..


Meg kellene nézni UH követéss.l..


Aztán legyetek együtt 2 naponta.. Akkor tuti nem maradtok le...


Minden hónap egy esély...

2018. jan. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ma még nem teszteltem, este szoktam. A nyák miatt gondolom, hogy este pozi lesz. Hétfőn, kedden halvány volt, tegnap meg szerintem azért volt negatív mert ittam, mosdóban előtt. Rosszul gondolom?
2018. jan. 18. 08:02
 3/10 A kérdező kommentje:
*mosdóztam
2018. jan. 18. 08:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ovu (LH) teszt akkor jo ha pozitiv. Akkor jó ha mindkét csik ugyanolyan erős vagy a teszt csik erősebb mint a control csik. Ha negativ vagyis halvány akkor még 1-2 napot tesztelj,mert még nagyon az elején vagy a peteérésnek.

Én is most tesztelgetek. Nekem hétvégére mutatja a naptáram az ovuláciot de még enis halványakat (negativat) tesztelek. De ettöl fuggetlenül mj den nap összebujunk.

Akkor bujtok mikor csak akartok. Nem feltétlen kell 2 naponta vagy 3 naponta vagy naponta. Hulyeseg amugy hogy nem lehet naponta. Dokitol tudom.

Ugyhogy csak hajrá! Mindent bele!

2018. jan. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Olyan nincs, hogy halvány pozitív.
2018. jan. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor a halvány pozitív negatív? A használati utasításban az ábrán azt is pozitívnak írja.
2018. jan. 18. 08:11
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

LH teszten a halvány is negativ. A terhességi teszten pozitiv a halvány csik.

Jesszus

2018. jan. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ugyanolyan erős mindkét csík, vagy a teszt erősebb akkor negatív. Az lh tesztnek ez a szabálya. (Lh mindig van a szervezetben és a csúcsot keresed, vagyis mikor a legtöbb van a szervezetben)

A full erős (pozitív) teszt után 12-36 órán belül van ovu. Ilyen pozitív teszt 1-2 napig van ha egyszer sincs vagy több napig az gond lehet.

2018. jan. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem privátban kell ám szájaskodni.

Ugyanazt irtam mint mások. És Normálisan szerintem. Mivel tudom mit irok. Ja és nem. Ndm ugy születtem hogy mindent tudok. Jesszusom 😊😔

2018. jan. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Így van, ahogy a többiek írták. Halvány csíkos Lh teszt negatívnak számít. Kizárt dolog, hogy a használati útmutatóban azt írják, hogy az pozitív. Nekem kb. a 4. nyákos napon lett egyértelműen erős pozitív, ekkor együtt is voltunk, másnap már negatív volt a teszt. Nekünk sikerült :)Úgyhogy csak tesztelj szorgalmasan, nem késtétek le még szerintem.
2018. jan. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!