Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A korai terhesség tünetei...

A korai terhesség tünetei megvannak nálam, de nem biztos hogy baba lesz. Munka után stresszlevezetőként naponta 1 szál cigit szoktam szívni. Ha baba lesz akkor nyilván lerakom, de az a fránya egy szál. Ez nagy veszélyt jelenthet?

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ez egy olyan kérdés amire fogsz kapni hideget-meleget.

Szerintem egy szál nem a világ, ha esetleg olyan környezetben dolgozol ahol dohányoznak tekintet nélkül, az még többet árt. De természetesen az lenne a legjobb a babának, ha egy szál se lenne.

Üdv, 3 hónapos kislány anyukája

2008. okt. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ezt a kérdést te sem gondoltad komolyan. Ha egészséges babát szeretnél, akkor az az egy szál is sok. A stresszt máshogy is le tudnád vezetni ha akarnád. Csak egy példa: a barátnőm azért lett asztmás, mert az anyukája ritkán ugyan de cigizett az első 2 hónapban mert nem vette észre hogy terhes.
2008. okt. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

óriásit.

erre még egy szakorvos sem tudna mit mondani.

sok anyuka a terheség alatt is szívja és ép egészséges gyereke lesz, akinek soha semmi kára nem származik belöle.

egyszál cigi napont semmit nem jelent, lehet attol is bajod de lehet mástol is. egy-egy szál cigitöl a terheség alatt sem lesz bajod. ja de ha meg tiszta stress vagy attol nagyobb bajod lehet.

2008. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet. Már csak azért is, hogy tudd,ha terhes vagy, vigyáznod kell magadra és a babára. Egy szál cigi nem a világ szerintem sem. Én is cigiztem mindkét gyermekemmel mikor terhes voltam az első hetekben.Nem könnyű lerakni egyik napról a másikra ugye.Irigylem, akinek sikerül. De utána már nem szívtam, esetleg félig szívtam el és eldobtam a "maradékot".Nem lett semmi bajuk sem, lekopogom. Utána már a lelkiismeret is megszólal bennünk és könnyebb leszokni. Ez érvényes majd a szoptatásra is, míg tejed lesz. Ha nem vagy dohányosok közelében, már akkor is könnyebb, nem esel olyan könnyen kísértésbe.
2008. okt. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy szál tényleg nem a világ!

De éppen lehet,hogy ettől az 1 szál cigitől fogsz megundorodni,és ebből veszed észre a terhességet.

2008. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én azért mindenképpen leraknám teljesen. még ha nemis lessz baja akkor sem mérgezném a babámat füstel
2008. okt. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Látom mindenkinek más a véleménye... De itt tudtommal nincs egy tudós se, én sem vagyok az sajnos. :P Nekem az a véleményem, hogy még napi 10 szál cigivel sem ártasz annyit a bébidnek mint azzal ha végig idegeskedsz mert hiányzik a cigi. Az tuti, hogy nem használsz a bagóval a gyereknek, de a fejlődési rendellenességeket és a komoly betegségeket nem lehet pár szál cigire fogni.

Minden jót!

2009. márc. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!