Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha este fél 9-kor már negatív...

Ha este fél 9-kor már negatív az ovu tesztem akkor az azt jelenti hogy délután megtörtént a tüszőrepedés?

Figyelt kérdés

Ekkor nap reggel (amikor a negatívot teszteltem este) még a hőm 36.5 volt és csak másnapra emelkedett meg 36.8-ra.


Szerintetek?


2018. jan. 18. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a pozitív ovu teszt után az első negatív teszt után/körül történik meg a kilökődés (azt, hogy valójában megtörténik-e UH-val és hőmérőzéssel lehet megtudni, amit jól csinálsz, hogy méred is).
2018. jan. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :) Igen, a hőmérővel pontosabban meg lehet állapítani ezért is mérek, csak most összezavart az, hogy estére már negatív lett az ovu tesztem.

Mindenhol azt olvasom, hogy a tüszőrepedés általában hajnalban következik be.

2018. jan. 19. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!