Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fastest 15 LH ovulációs teszt...

Fastest 15 LH ovulációs teszt másnak sem mutatott ki semmit?

Figyelt kérdés

Végig teszteltem a 15-ös érzékenységűvel a ciklusom és talán 2-szer jelent meg rajta valami halvány csík. Most rendeltem 20-as érzékenységűt és nagyon remélem ezzel megtalálom az ovulációm :D

Érdekes mert amikor görcsöltem és a folyásom is olyan volt amilyennek a nagykönyvben meg van írva, totál negatív volt a teszt...

Nektek van esetleg ezzel tapasztalatotok?


2018. jan. 19. 09:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Nekem sosem volt pozitív ovu teszten,àltalàban a 2 csík is alig jött ki.Több fajta tesztet hasznàltam.3.alkalommal vagyok vàrandós.Ha tutira akarsz menni kérj uh-os peteérés figyelése.
2018. jan. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem,de ami fura h a 20as igen.

Az a 15ös kék egy kalap sz..

Utana en 1evig hasznaltam a 20ast ,mindig gyonyoruen mutatta.

De nem erosodott mindig fokozatosan hanem sokszor full negatívból lett pozitív.

Meg nálam kiderült ,h 17 nap elott sose volt ovum. Igy türelmesnek kellett lennem ,mert már 11 napon neki álltam tesztelni, de csak elso honapban h ne maradjak le.. 18nap lett pozi, pont amikor mar mondtam h ez is egy fos.:D de nem

2018. jan. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

2# vagyok

Én második alkalommal vagyok várandós

2018. jan. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Jajj, de megörültem most!! Akkor van egy kis remény, hogy nem azért lett full negatív a 15-ös mert nincs peteérésem. Sajnos ez a 6. próbálkozós hónap és semmi :( És pont mindig a ciklus 2. felében voltunk kevesebbet együtt, mert úgy voltam vele, hogy nem kell akkor már minden másnap, mert a mensi előtt már úgy sem lesz peteérésem, mert hát a tünetek is már elmúltak amik utaltak rá, de lehet becsapott a szervezetem?! :/ Na most a 10. napon neki állok és végig tesztelem újra a 20-sal.

Köszi! :)

2018. jan. 19. 09:35
 5/16 A kérdező kommentje:

Sajnos nem követi a dokim UH_n, mert amikor mondta,, hogy 6 hónapja próbálkozunk kijelentette hogy amíg az 1 év el nem telik nem kutakodik semmit. Egy hormon vérképért is könyörögtem, hogy legalább azt nézzünk, de nem akar semmit! :( Ja és ő a 2. doki már. Most ez a divat, hogy 1 év, vagy nem tudom :(

Így teljesen magamra hagyatkozom. A hőmet méretm pár ciklusig, de olyan cikk-cakkos hogy az nekem semmit nem mutatott, így abba hagytam.

2018. jan. 19. 09:39
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha a 20as sem mutatja , akkor probald ki a hogorbe vezetest legalabb 1-2 ciklus erejéig. Ha nem lesz jó.. akkor nincs peteérésed.amugy attol h en igy jártam nalad meg lehet gond. Mi is sokaig probalkoztunk. Rendben voltunk egyutt voltunk sokat,csak igy alakult. Pont 13 honap alatt jott ossze az elso.

A masodik 7-8 honap alatt kb, en szedtem E vitamint meg parom is.

2018. jan. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A hőmet méretm pár ciklusig, de olyan cikk-cakkos hogy az nekem semmit nem mutatott, így abba hagytam. :(
2018. jan. 19. 11:14
 8/16 anonim ***** válasza:

Hat akk lehet h mégsincs péd.ha jól mérted.:/

Menj el vhova magán uhra, csak 1 alkalommal legalabb középidőben. H lássátok van e egyaltalan érdemleges tuszo vagy semmi.. mert akk kell closti. Enis szedtem nekem elso kuraban jott vele a baba.:)

2018. jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2es és 6 os vtam
2018. jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Clostit kaptam mert 24 naposak voltak a ciklusaim és túlstimulálta a petefészkem és cisztás lett az első adagtól.

22. napon voltam uh-án és akkor annyit mondott a doki amikor mutogatta az ultrahang képet hogy ott a petefészek, ott vannak a ciszták és ott egy tüsző.

Semmi mást így annyit tudok, hogy a 22. napon ott volt egy tüsző. De akkor annak már nem ott kellett volna lennie nem? Mert 28. napra megjött (nagyon kevés piros és több napig barna volt) :(

Kövi ciklusban megyek uh-ra hogy megnézze elmúltak-e. Hányadik napra jelentkezzek be, hogy lásson valami érdemlegeset is? :/

2018. jan. 19. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!