Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik a mensim,...

6 napja késik a mensim, viszont 2 teszt is negatív lett. Lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete minden nap hányingerem van,fáradékony vagyok, görcsöl,szúrkál a hasam alja. Mensi utáni napon voltunk csak együtt,tehát már ki kellene mutatnia a tesztnek. De ha nem vagyok terhes,mi lehet a bajom?
2018. jan. 19. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg túl korán csináltad a tesztet, még nem mutatható ki a hcg hormon a vizeletedből (már ha van).

Várj még pár napot és tesztelj újra.

Nekem 1 hét kimaradás után is negatív volt a tesz mind a 3 gyerekemnél...

2018. jan. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az több mint egy hónapos aktus akkor... Màr règen mutatnia kène. Hogy mi bajod, azt nem tudjuk! Orvos talán segíthet!
2018. jan. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elofordult mar hogy egy hettel a nemvart utan is meg negativ volt valakinek es megis terhes volt... de azert erre ne alapozz, bar tudom nehez enis enis ezt tettem mikor 9napot kesett... most hogy terhes vagyok 5nappal a nemvart elott mar pozitiv volt :) kitartas :) es soksok sikert!!!
2018. jan. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajna már biztos,hogy nincs baba,ma is negatív lett. :(
2018. jan. 20. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!