Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rá esély, h terhes vagyok...

Van rá esély, h terhes vagyok de a teszt negativ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! December 24-én kellett volna megjönni, de mindig késik így aznap szeretkeztünk a párommal és azóta kb minden nap. Babát szeretnénk , így direkt nem védekezünk. Még mindig nem jött meg a menzesz, csináltam tesztet de sajnos negativ. Szerintetek mennyi az esély hogy a napokba eshettem teherbe ?
2018. jan. 6. 01:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennyi információból ezt senki ne nem tudja neked számszerűen megmondani. Találgatni persze lehet.


Szokott késni? Ha nem, el kellene menned nőgyógyászhoz, mert december 24 már elmúlt egy ideje.

2018. jan. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen

, sajnos nagyon rendszertelen

2018. jan. 6. 12:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat, akkor ez jó ok lenne kivizsgaltatni magad. Ha kisbabát szeretnétek, nem ártana ha rendszeres ciklusod lenne. A teszt lehetett korai vagy valóban negatív.
2018. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!