Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék érdeklődni, hogy...

Szeretnék érdeklődni, hogy van-e olyan akinek segített a málnalevél tea és palástfű tea teherbeesésnél?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy a málnalevél teát a peteérésig kell inni mert fokozza a tüszőrepedest meg termékenységet,a palástfű tea meg erősíti a méhet és segíti a beágyazódást.Várom a tapasztalatokat :)
2018. jan. 21. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ebben a hónapban kezdtem el inni ezeket a teàkat eddig azt vettem észre hogy nincsenek menstruàció előtti tüneteim. 3 nap múlva nem vàrom,bàr ez az elsö teàs hónapom csodàt nem vàrok de hàt ha. Nekem eddig teljesen bevàlt és cukor citrom nélkül is teljesen jó íze van.
2018. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na ennek nagyon örülök.Én holnap a palástfű teát akarom elkezdeni inni mert márnaptár szerint túl vagyok az ovuláción és párommal pont voltunk együtt akkor.Várom tovabbi tapasztalataidat majd :)
2018. jan. 21. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!