Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pénteken tojásfehérjés nyák...

Pénteken tojásfehérjés nyák kicsi hajszálnyi vérrel. Jókor voltunk együtt?

Figyelt kérdés
Pénteken tojásfehérjés folyásom volt. Együtt voltunk aznap este ,másnap és harmadnap is. Szombaton semmi folyásom nem volt . Jó esélyünk van? 4. próbálkozós hónap.

2018. jan. 22. 08:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szerintem.igen.ha épp középidöben vagy.
2018. jan. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ciklus 12.napján volt ez a nyák , ebben a hónapban 29.napra jött meg,előtte 28 azelőtt viszont 42re mivel ez a negyedik fogamzásgátló mentes hónapom
2018. jan. 22. 08:20
 3/23 anonim ***** válasza:

Szio.

Nekdm is péntek volt az a nap mikor folyásom volt plusz szurkálás és görcs. Egész éjjel.. (dolgoztam ráadásul)

Másnap (szombat)Reggel és este is együtt voltunk. Tegnap (vasárnap)is.

Ha minden jó akkor jó volt az időzités mindegyikünknél. Ez a 4.fogamzásgátló mentes hónap és a 2.próbálkozós hónap.

Drukkolok neked hogy sikerüljön!!!

Viki

2018. jan. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ráadásul nekem az ovulációs teszt is tegnapra mutatta a tutit!! 😊😊

Elöző voltam.

2018. jan. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerintem sikerülni fog.első vagyok.nekem a negy éves kisfiam így fogant.A Fog.gyógyszer abbahagyási utáni hónapba.
2018. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a biztatást 2 hét és kiderül :)

Viki! Én is drukkolok Neked :) együtt izgulhatunk :)

2018. jan. 22. 12:09
 7/23 anonim ***** válasza:

Jó érzés igy ismeretlenül is hogy van kivel izgulni!!

Annyira bizom benne hogy sikerült!! Nagyon drukkolok neked is!!!!

Viki

2018. jan. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Még ma is pozitiv az ovum. Délelött es delután szoktam csinálni. Most csak de.mert du.dolgozom. Nagyon kiváncsi vagyok tényleg.

Viki ismét :)

2018. jan. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Én is nagyon bízom benne :))) alig várom már hogy leteljen ez a két hét..csak félek , hogy megint csalódás lesz belőle..
2018. jan. 22. 12:32
 10/23 Dittte ***** válasza:

Csatlakozhatom? Nekem ma reggel 36,1-re leesett a hőm. Tegnap es ma is megtettük a tőlünk telhetőt :-)

Múlt hónapban ovuteszteltem én is. Nekem is 2 napig volt pozi. Viszont csak az első pozi napon voltunk egyutt. A második reggelen leesett a hőm es még erősebb lett a tesztem. Rá 14 napra megjött. Szoval érdemes minden nap egyutt lennetek most :)

Ditte voltam

2018. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!