Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen applikációt használtok...

Milyen applikációt használtok a ciklusotok követéséhez? Van valakinek valami jó?

Figyelt kérdés
Most kezdeném el követni a ciklusom fog.gátló után. Telón lenne a legjobb számomra. Tudtok ajánlani esetleg?

#terhesség #ciklus követés
2018. jan. 22. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Nekem egy period calendar nevu van evek ota. Kis rozsaszin konyv szeru ikonja van play aruhazban es az almas telokra is letoltheto :) van benne homerozes,tunet hozza adas,aktust jegyzetelhetsz :D szoval egy szo,mint szaz nekem bejott. (Ha vissza ternel a fogamzasgatlohoz azt is jelzi minden nap,hogy vedd be)
2018. jan. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Ja es elore jelzi a varhato peteerest a havi ciklusok atlagolasa alapjan stb... azt hiszem ennyi :)
2018. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Nekem a fertilityfriend van meg aminek egy naptár a jele. Angol nyelven van, de nálam ez nem volt gond.

Nagyon pontosan húzza be az ovut ha hőmérőzöl és az alaphőt is jól határozza meg illetve jól lehet jelölni mindent benne.

2018. jan. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Lady timer- chat is van rajta. Tehát kerhetsz tanácsokat más nőktől.
2018. jan. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
fertility friends
2018. jan. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nekem a play áruházbol van letöltve Naptár simán a neve. Rózsaszin alapon egy fehér női fej.nekem ez a legidealisabb.
2018. jan. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a P Tracker van. Többet próbáltam már, de számomra ez jött be a legjobban.
2018. jan. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szuper köszönöm, akkor megnézem ezeket is. Nekem a Hölgynaptár van fent ami Magyar. Nem rossz de kicsit idegesítö a menüje. Megy egy Flo nevü. Ez angol viszont szuperül használható.
2018. jan. 23. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!