Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az gond lehet, ha az ovuteszt...

Az gond lehet, ha az ovuteszt nem lett erős pozitív?

Figyelt kérdés
Ez a második hónap, hogy ovutesztet használok. Múlt hónapban is és ebben a hónapban is egyik nap még szinte nem is volt teszt csík, másnap, pedig jól látható volt, de nem mondanám ugyanolyan erősnek mint a kontroll csíkot. Köv. nap totál negatív. Szerintetek lehetséges, hogy nincs lh csúcsom?
2018. jan. 24. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nemtudom már hányszor írtam le de sebaj.

NINCS HALVANY POZITIV, csak sima pozitiv. Es ha egyforma a ket csik az boven eleg nembaj ha nem erosebb a kontrollnál a teszt csík.

Erdemes masik fajta ovutesztet is kiprobalni pl. Nekem a 15 os szerint nem volt.

Aztan a fastestről rendeltem 20ast aszerint volt.

De igyis kellett 10 honap h teherbe essek. Nem gyorsította fel a folyamatot. Legkevesebbszer 2 naponta vegig egyutt vtunk pedig :)

Esetleg vezess hogorbet

2018. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet nem elég érzékeny a teszt. Én vattáról rendeltem és csak a 15 mutatta az ovut, a 20as is erősödött de nem volt soha elég erős csík.

7 hónap alatt lettem terhes pedig nem volt túl sok Lhm

2018. jan. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én először érzékenyet használtam talán 15-ös volt. Jóval ovu előtt, hogy tudjam mihez viszonyítani, állandóan 2 csíkos volt, megijedtem, hogy valami hormon gondjaim vannak. Az elfogyott vettem 20-ast. Na az jó volt 2 nappal ovu előtt szintse nem is volt rajta a második vonal. Előtte egy nappal majdnem ugyanolyan erős volt mint a kontroll. Ovu napján pozitív, másnap már nagyon gyenge második vonal.

Szerintem próbáld másfajtával, nem biztos, hogy neked az a jó mint másik 10 embernek. Ugyanez a terhestesztel, valakinek mindig a másik mutatott erős vonalat.

2018. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Eddig 25-ös érzékenységűt használtam, köv. hónapban kipróbálom a 20-ast.
2018. jan. 24. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!