Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utalhat terhességre, ha későn...

Utalhat terhességre, ha későn volt peteérés?

Figyelt kérdés
29-én megjött és 17 én volt utolsó vízszerűen folyós hüvelyváladékom. Pont uh volt, doki mondta látja a tüszőket. 21.-e óta apró alhasi görcsök méh környékén remegő érzéssel. Ma már olyan majdnem megfog jönni érzés, de néha szúrkálgatásokkal alul és derékban. 2 nap múlva kell megjönnie, de volt már 30 napos ciklusom is, akkor ugye 4 nap múlva, ha késne. Ennél hosszabb még nem volt, pedig 32 vagyok. Van már gyermekünk. Doki uh , citológia, kézi és kacsás vizsgálat után azt mondta minden rendben, lássunk neki. Lehet, hogy sikerült? Kicsit kései a peteérés,nem? Ha nincs peteérés, akkor is változik a hüvelyváladék állaga sűrűről vizesre, majd vissza és semmi? :D Lehet bonyolult vagyok. Jah és kb. 3 napja mindig éhes vagyok, azon agyalok mit egyek :D Ha sokára jön a baba nagyon el fogok hízni. Na majd odafigyelek.
2018. jan. 24. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szeretnék neked válaszolni de nem értem a kérdést.Pedig már harmadszor olvasom...


:)


Ha jól értelmezem 2 nap múlva kéne megjönnie.

Várj pár napot ha késik is legalább 3 napot.Tesztelj.Ha kesöbb volt pé,késöbb fogant késobb lesz pozi teszt.

Szurkolok.

2018. jan. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sokszor nem értik amit akarok, nem benned van a hiba , az tuti. Az a lényeg, hogy voltam uh-n. A doki annyit mondott csak, hogy lát tüszőket a petefészekben. Holnapra legkésőbb meg kellene jönnie, mert az a 30. nap. De amikor az uh volt az a 20. napom volt. Nos a kérdés, ha nincs tüszőrepedés, ovuláció és stb. akkor is változik a hüvelyváladék milyensége? 10 nap alatt megtörténhet, hogy megtermékenyül és beágyazódik? :D Remélem érteni. :D
2018. jan. 26. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!