Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Foglakoznak velem sztk-s...

Foglakoznak velem sztk-s rendelésen?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy nagyon hosszúak a ciklusaim, volt júniusban egy műszeres befejezésem és azóta még csak 1* jött meg (szept. 11). Azt mondta a doki, hogy nem szükséges a kivizsgálás, mert sajnos ez benne van a pakliban.

Ha elmegyek egy normál sztk-s rendelésre, ott foglalkoznak a problémámmal? Mármint hogy babát szeretnénk, de nem jön össze és hogy talán azért, mert ilyen abnormálisan hosszúak a ciklusaim?

Csak magándokinál van esélyem?


2008. okt. 26. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nyugodtan mehetsz sztk-s rendelésre.

Velem is foglalkoztak. Majdnem hasonló dolog miatt voltam.

Sok sikert és mielőbbi babaáldást

2008. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Szia!Sajnos szerintem csak is magán dokinál lesz esélyed!!De jobban jársz mert Ő legalább utána jár mindennek! De sajnos náluk is előfordul hogy a Pénz beszél:/!De mindenképp inkább keress egy magánt!Sok sikert!
2008. okt. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menjél sztk-s rendelésre hidd el, hogy fognak neked segíteni! Egyik ismerősöm pont ezen ment most át és teljesen normális volt vele a doki! Ne aggódj! Hidd el fognak foglalkozni a problémáddal hiszen az a dolga! Amúgy meg ha úgy veszed észre hogy nem bánik veled rendesen akkor még mindig fel tudsz keresni egy magándokit!Sok sikert kívánok neked! (amúgy én eddig csak is sztk-s rendelésre jártam és bármilyen problémám volt mindig teljes körű ellátást kaptam)

34 hetes kismama

2008. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ÓÓÓ! Köszönöm a gyors válaszokat! Csak azért kérdeztem, mert a barátnőm pont nemrég szídott le, hogy miért nem megyek el kivizsgáltatni magam a géndignosztikára, 27E ft-ért?? Ha lenne más megoldás, addig azt jegelném.

Szóval megpróbálom sztk-ban, remélem sikerrel járok!

Köszönöm még 1*! :-)

2008. okt. 26. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!