Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennek örülnék is nagyon de...

Ennek örülnék is nagyon de meg van a menstruáció összes tünete görcsök, mellfajdalom meg soha nem voltam terhes es sokat olvastam a kémiai terhességről remélem nem ez lesz. Vélemények?

Figyelt kérdés
December 27en jott meg utoljára a menszeszem. Január 10 körül kezdődött a Pete érésem 14én volt az ovuláciom férjemmel tudatosan rajta voltunk a baba tervezésen. Tegnap kellett volna meg jönni tegnap elott csinaltam egy digitális tesztet ami pozitiv lett es 2-3 hetet mutatott tegnap csinaltam egy hagyományos gabrielt az is pozitiv es ma is csinaltam azon még erősebb a csík.

2018. jan. 25. 18:47
 1/2 Abíság ***** válasza:
Nem tippelgetnék, inkább irány az orvos!!
2018. jan. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Abíság ***** válasza:
Írd majd meg kérlek, hogy mi van veled...
2018. jan. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!