Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az LH szintet, hogy lehet...

Az LH szintet, hogy lehet temészetes módon csökkenteni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 09:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy offolok, de engem is érdekelne. Már harmadik hónapja pozitívak a terhességi tesztjeim, de egy hét késés után megjön. A dokik szerint magas az LH szintem, azért pozitív a teszt nem pedig terhességtől, viszont nem küldtek el laborba.

Te honnan tudod, hogy magas az Lh szinted? Megnézték vérből?

2010. jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem lassan 7 éve nincs mensim és most a párommal szeretnénk babát, én nekem azért nem jön meg mert ez a nyavajás LH nagyon magas. Igen, majd' minden hónapban mennem kell vérvételre. És addig semmmit sem tudnak csinálni amíg 10 alá nem megy...
2010. jún. 6. 17:55
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy nem segíteni fogok, de a múltkor pont olvastam, hogy még egészen kis mennyiségű alkohol is erősen növelheti a luteinizáló hormon mennyiségét. Gondolom nem iszol, de esetleg hasznos lehet később ez az információ.
2010. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez a magyarázat,nézesd meg magadat,terheléses inzulinnal lehet diagnózis kimondani-anélkül nem:

Úgy tűnik, hogy a policisztás ováriumok kialakulásának az az oka, hogy a petefészkek nem képesek megfelelő arányban termelni a hormonokat. Az agyalapi mirigy érzékeli, hogy nem kielégítő a petefészkek működése, ennek következtében abnormálisan sok LH-t és FSH-t szabadít fel - ami azt jelenti, hogy szokatlanul magas lesz a vérben az LH szint.

2010. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Már túl vagyok a terhelésesen és nincs "semmi" bajpm. :) Azt gondoltam (én naív), hogy van valami természetes módja, hogy csökkentsem ezt az LH szintet. De azért mindeninek köszi a válaszokért.
2010. jún. 7. 07:29
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem hívj fel egy természetgyógyászt hátha tud segíteni,vagy ismer olyan gyógynövényt ami segíthet.Nem mindenki hisz a természetes gyógymódokban de elég sok alternatív gyógymód van, pl akkupunktúra, kineziológia, érdeklődd meg,hátha.Drukkolok,hogy rendben legyél!
2010. jún. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

Leírom neked is..mint sok más embernek akinek segített köztük nekem is..hormon gondjaim voltak, férjem meddő volt..lombik nem sikerült..majd természetes úton igen..hogy miért? Vettem egy könyvet..1200 ft-ért.. Fern Reiss:Egészséges táplálkozással a gyermekáldásért..sokan lettünk babások tőle..több mint tíz párocska lett terhes pár hónapra rá, hogy elolvasta..csupa természetes dolgot ír..ami rendezi az egész női szervezet hormonrendszerét..és a férfi nemzőképességét is növel..pár okosság belőle..a férfi egyen sok kiegészítő c-vitamint,tökmagot, javítja a spermák minőségét..a nőnek viszont tilos a c-vitamin mert szárítja a méhnyálkahártyát és nem tapad meg a cucc..a nő nem ehet zöldborsót mert természetes fogamzásgátló anyag van benne, viszont mindenféle hormonproblémára ajánlja a búzacsírát..én joghurtba kevertem és teljesen rendbe jött a hormonháztartáson..prolaktinom normális lett két hónapon belül stb..levan benne írva, hogy milyen vegyi anyagokat kell kerülni, pl nem ajánlott aceton tartalmú körömlakklemosót használni..leírja miért nem megyek most bele..néhány kaja amit betartottam ..cukrot lecseréltem barna cukorra, tésztákat durum tésztára, kenyeret csak teljes kiörlésűt , búzacsírát a hormonokra..még a palacsinta tésztába is belekevertem , sok dolgot nem tudtam beszerezni pl jam gyökér meg kelp..de ma már azok is beszerezhetők...lényeg ..tényleg csak pár dolog..és ha nekünk és ismerőseimnek segített neked vagy nektek miért ne segíthetne..barátnőm közel két éve nem menstruált..igaz nincs párkapcsolata és nem akar gyereket..de ez így nem volt rendben, elolvasta a könyvet..három hónap múlva az összes addigi hormon eredménye a normál tartományba esett vissza és menstruál..végre:) te is fogsz..hidd el érdemes beszerezni..nem nagy összeg..de eszméletlen miket ír..olyan dolgokat amiket nem is hinnénk ,hogy összefügg a hormonokkal..ott vannak pl a lágy sajtok..tilos..penicilintartalmúk miatt stb..kérlek ha teheted szerezd meg..azt hiszem csak az Alexandra könyvesboltokban lehet kapni vagy a neten..minden jót.

B

2010. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet kapni Barátcserje gyógynövény tartalmu tablettát. A neve Premens, kimondottan az LH-t csökkenti. Az előzőnek köszönöm, kipróbálom azt a könyvet, mert én is babát akarok és nekem más hormon okoz gondot.
2010. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves B!


Nagyon köszi a jó tanácsot, Én már meg is rendeltem a könyvet:)Remélem Nekem is segít.... 2 éve várunk a babára.

Még egyszer köszi:)

2010. jún. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!! Biztos vagyok benne, hogy segít!!!!:)
2010. jún. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!