Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesen vettem be esemény...

Terhesen vettem be esemény után tablettát, lehet baja a magzatnak?

Figyelt kérdés

Nem tudtam hogy terhes vagyok, és esemény utáni tablettát vettem be, ma meg teszteltem és terhes vagyok, lehet baja a magzatnak?

Hetfon megyek orvoshoz



2018. jan. 26. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

Nem lesz baja.

De a dolog logikáját nem értem, hogy ha akarsz gyereket, akkor minek szedsz be esemény utánit?! Csak nekem sántít?

2018. jan. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudtál róla h terhes vagy?ez is simán előfordul!
2018. jan. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem minnél hamarabb menj orvoshoz. Ugyan segíteni nem sokat tud, ha gond lenne, de megvizsgál, tájékoztat.
2018. jan. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Nekem az esemèny utáni után 3 héttel lett pozitív a teszt, azt mondta az orvos, hogy nem árt neki
2018. jan. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Nem kizárt,de több,mint valószínű,hogy nem lesz baja a babának tőle.

Viszont a védekezésben nagyon nem vagytok toppon.Azzal azért a közeljövőben érdemes lenne valamit kezdeni,mert ezek szerint a múltkor sem sikerült védekezni,most meg,hogy esemény utáni kellett,megint csak nem jött össze.Ennek így semmi értelme.

2018. jan. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Mivel az eseményutáni már hatástalan, ha teherbe estél, nem, nem lesz baja a babának, rengeteg olyan embert ismerek, akik eseményutáni bevétele után terhesek maradtak és egészséges babájuk született
2018. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem lesz tőle baja, az esemény utáni a beágyazódást meg magát a peteérést gátolja, ha ezeken már túlestél, magyarul terhes lettél, akkor szervi baja vagy ilyesmi nem lesz tőle.
2018. jan. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja a babanak.
2018. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem lesz baja.


Ha jó orvost akarsz, ajánlom Dr. Bálint Mihályt a Szent Imre Kórházban Budapesten. Akár csak egyszeri konzultációra is ebben a kérdésben. ;)

2018. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia egészséges lett?
2022. febr. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!