Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeeshettem ha Peteéréskor...

Teherbeeshettem ha Peteéréskor a szex során kiszakadt az óvszer és 2napra rá vettem csak be az esemény utáni tablettát?

Figyelt kérdés
Most 3hét telt el. Nem jött meg és nagyon fáj a mellem. Nem szokott késni és a mellem sem érzékeny vérzés előtt. A gyógyszer okozhatja ezt?
2017. ápr. 28. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az esemény utáni sem 100%! Lehet attól is hogy nem jött meg, de terhes is lehetsz.

Miért nem csináltál tesztet? Pár száz forint összesen. Ilyenkor már nem csak a reggeli vizeletből szokta kimutatni.

Menj vegyél egyet és csináld meg!

2017. ápr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Óráról óra csökken az eleve nem 100%-os hatékonysága az esemény utáni tablettának is, 2 nap az elég sok idő. Csinálj egy tesztet, mert igen, lehetsz terhes!
2017. ápr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Esélyes, úgyhogy csinálj tesztet!

Mi ciklus végén nem védekeztünk, kb 30 óra múlva vettem be az es. utánit, mégis gyönyörű pozitív tesztem lett pár hét múlva!

2017. ápr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az esemeny utani betegtajekoztato irja hogy 80%ban hatasos.. Vagy terhes vagy es azert faj a melled. Vagy a nagyhormonloket amit adott a gyogyszer faj a melled es kesik. Tesztelj
2017. ápr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A tablettától nem jött meg? Mert ha igen, onnan kell számítani az új ciklust.
2017. ápr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pozitív lett!
2017. ápr. 28. 16:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulalok akkor :)
2017. ápr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!