Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez mit jelent?...

Szerintetek ez mit jelent? (Kép csatolva) Sajnos mensiből nem lehet számolni, spontán vetélés után vagyok, és még nem jött meg. Másfél hónap telt el, végig orvosi kontroll alatt voltam, szabad utat kaptunk azonnal.

Figyelt kérdés

[link]


Felső tegnapelött délutáni, alsó tegnap délutáni.

Teljes félelemben vagyok, első gyerek rögtön erős volt, a vetélés meg ugyanilyen halványan indult.


Tünet semmi. Mondanám reménykedem mert a másodikat erősebbnek látom, de a kulturált véleményeteket várom róla!


A jajdefelelőtlenvagy kommentelők kíméljenek, minden terhesség és minden vetélés más, és minden orvosi ajánlás is más.



2018. jan. 27. 07:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
miről töltöttél fel képet?
2018. jan. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tesztekről.
2018. jan. 27. 07:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem erősödött.

Reggeli teszt kellene.

2018. jan. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Hát ez egyértelműen erősödött!!! Szerintem újra baba lesz! :)
2018. jan. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Sztem pozitiv.

Nyugi mi is zold utat kaptunk azonnal es ekunk is igy vhogy jott ossze.. semmi bajunk már 33 hetesek vagyunk:)

2018. jan. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Huh, ha már ti is így látjátok annak örülök! Az elsőnek kellett egy két perc hogy megjelenjen, a második kb félpercre rá megjelent!

Ami fura hogy tünet semmi, első babánál hugyosjóska voltam, másodiknál ami elment a létező összes tünetet leprodukáltam és el is vágták azokat a vetélés kezdetén, most meg semmi! Ha doki nem mondta volna hogy teszteljek ebben az időben ha eddig nem jön meg, eszembe se jutott volna! (Utolsó kontroll uh-n már látszott peteérés abból kalkulált)

2018. jan. 27. 07:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia kérdező mi lett azóta? Sikerült?
2018. ápr. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
17 hetes vagyok, eddig minden oke. A tunetek 6 hetesen megjottek 14. hetig tiportak is 😀
2018. ápr. 28. 06:19
 9/9 anonim ***** válasza:
De örülök nektek😍😍😍😍😍 azóta már biztos nagy a picur 😍😍
2020. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!