Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ikerterhesség spontán?

Ikerterhesség spontán?

Figyelt kérdés
Tudom már sokszor és sokan tették fel ezt a kérdést, de hátha azóta valakinek mégis sikerült sikeresen megnövelni az ikerterhesség esélyét. Nem gyógyszerre és mesterséges megtermékenyítésre gondolok, hanem valami gyógynövényre, étrendre, vitaminra, ami pocit megnövelheti a spontán ikerbabák esélyét?!

2017. okt. 17. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen.
2017. okt. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi ilyen trükk nincs.

Csak gyógyszerekkel tudják növelni az esélyt illetve lombikkal.

Egyébként hidd el ikrekkel sokkal nehezebb az élet, szerintem örülj egy babának is!

2017. okt. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom, 3 baratnőmnek is ikre van (2 lombikkal, 1 spontán) és tudom, hogy nagyon nehéz velük meg maga a terhesség is az. Valahogy mindig is csodáltam az ikreket. Pici korom óta ikreket szeretnék. Van egy csodálatos lányom és szeretnék még 3 babát és eléggé foglalkoztat ez a kérdés.
2017. okt. 18. 08:54
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Idősebb korban gyakoribb, és fogigatlo hirtelen abbahagyasa is segíthet. Nekem ikreim vannak, hidd el, az emberi test nem két baba kihordasara van tervezve. Nagyon nehéz terhesség volt, és egyikük hiperaktiv is lett.
2017. okt. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy erre van gyógynövény :O

Nekem ikerterhességnek indult, végül egy baba maradt. De nekem tele a család ikrekkel, mindkét szülő részéről. (Úgy értem, hogy az én szüleim részéről, nem a baba apukája részéről. )

2017. okt. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#4-es tudom, pontosabban néhány hónapja szült a barátnőm ikreket. Egy hihetetlen stram csaj, de e végére nagyon szenvedett szegény, mindkét baba közel 4 kilós lett. Tudom, hogy messziről könnyű ikreket "akarni" és ha benne van az ember nagyon nehéz. Ez csak egy vágy, amit nem tudok megfogalmazni:).
2017. okt. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a Testvéreméről válaszoltam:). Még egy mondat, hogy szegénynek a szülés is nagyon nehéz volt:(.
2017. okt. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia. Nem tudom mennyire aktuális még a kérdés, de megosztom az én megélt dolgaimat.

Párom a Trimeszter csoda vitamint erőltette rám, mert nem akarta a baba jönni, hozzá teszem ezelött már voltam terhes, aminek rossz kimenetele lett, sajnos.

Elindultunk már orvoshoz is, ahol kiderült nincs minden hónapban peteérésem. Időközben ugye elkezdtem a trimesztert szedni, majd voltak godnok, és pont a menstruációra nem figyeltem, hogy késik-e vagy akármi... Mikor elkezdtem törni a fejem, hogy hoppácska nekem már meg kellett volna, hogy jöjjön. Valóban 3 napja késett. Én a trimeszterre gondoltam, hogy amiatt. Soha életemben nem késett, még nagyon sokszor hamarabb is jött meg. De a terhességi teszt nagyon erős két csíkocskát mutatott, csak lementem hidba, hogy most ez komolyan velem történik meg, ismét terhes lettem.

Egy hétre rá elkezdtem vérezni, s akkor derült ki, hogy ikrek vannak a pocakban. A doki sok jót nem tett hozzá, azt az orvóst akkor látogattam meg utóljara. :D

26 hetesek vagyunk, egy kis fiú és kis lány lakik ott bent. Hozzá teszem, hogy a családban sosem voltak ikrek. :)

2017. nov. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia!


De jó! Nagyon gratulálok. Sokat olvastam a trimeszter vitaminról, de sok helyen azt írták, hogy megkavarja a ciklust. Gondolom minden embernek máshogy hat. De egy sima vitamin hogyan hathat a oetesejt érésére, nem értem. Ez egy költői kérdés igazából:).

2017. nov. 21. 22:20
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia!


De jó! Nagyon gratulálok. Sokat olvastam a trimeszter vitaminról, de sok helyen azt írták, hogy megkavarja a ciklust. Gondolom minden embernek máshogy hat. De egy sima vitamin hogyan hathat a petesejt érésére, nem értem. Ez egy költői kérdés igazából:).

2017. nov. 21. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!