Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt peteérés után...

Ovulációs teszt peteérés után negatív lesz, akkor is, ha megtörtént a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Az lh szint visszaesik olyankor is, ha megtermékenyült a petesejt, vagy magasan marad?
2018. jan. 27. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Tehát másnapra érted?
2018. jan. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk szerdán pozitív az ovu teszt, aznap van együttlét. A petesejt megtermékenyül. Csütörtök-péntek-szombat még pozitívat mutat a teszt, vagy leesik az lh szint? Csak arról az esetről beszélünk, ha létrejött a terhesség.
2018. jan. 27. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp negatív lesz a teszt. Nincs összefüggés az lh szint és a megtermékenyülés között.

Egyébként nem a pozitív napon reped meg a tüsző, hanem utána 12-36 órával, amikor már negatív a teszt.

2018. jan. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2018. jan. 27. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Tüszőrepedés után a megtermékenyülés is jóval később van, akár 2-3 nap is lehet. Az LH szint mindenképp visszaesik, ha több napig magas, akkor valami hormongond lehet.


LH teszt LH csúcsot jelez, Majd újra negatív lesz. 12 órán át lehet pozitív a teszt.


Viszotn előfordul, hogy valaki terhes lesz, tehát peteérés után két héttel. Mensi időben LH teszt pozitív.


Nekem például mikor nem voltam terhes mensi előtt egy nappal hómező volt az LH teszt.


Mikor terhes voltam mensi előtt két nappal már full pozitív volt az LH teszt és a HCG teszt is pozitív volt már.

2018. jan. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2-3 nappal tüszőrepedés után van megtermékenyülés? Annyival utána? Azt hittem aznap, max. másnap.
2018. jan. 27. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!