Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyivel kevesebb eséllyel...

Mennyivel kevesebb eséllyel mutathat ki a terhességi teszt terhességet ha nem a reggeli vizelettel történik 20 napos terhesség esetén?

Figyelt kérdés

Terhességi gyorstesztre gondolok, ami nem digitális. Még nem vettem,de holnap tervezem. Akkor lenne olyan 20 napos terhesség. X-Epil gyorstersztet néztem ki magamnak.

Nem akarom reggel elvégezni,mert lehet túl feszült lennék munkában akármilyen eredmény is születik,ezért délután csinálnám.



2018. jan. 28. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem 3 héttel az aktus utàn már szerintem délutàniból is kimutatja.
2018. jan. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Kimutatja bármikor, a tesztre is rá van írva. Én pl sose reggel csináltam. Megvettem, és akkor ahogy időn volt. Ki se birtam volna reggelig. :)
2018. jan. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy 20 napos terhesség? Olyan nincs.

Az utolsó vérzéstől kell számolni. Ha az utolsó vérzés óta 20 nap telt el, akkor még meg se kellene jönnie, nem fogja kimutatni.

Ha meg 20 napja késik, akkor nem első vizeletből is ki kell, hogy mutassa...

2018. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A reggeli pisit el is teheted délutánig a hűtőben...

Nem bizarr.

2018. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elmaradt menstruáció napján, délután kettőkor erős pozitívat teszteltem, csak azért szokták mondani a reggelit mert akkor koncentráltabb a vizelet és kora terhességnél esetleg jobban kimutathatja, de ez egyáltalán nem törvényszerű.
2018. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. jan. 28. 14:19
 7/8 anonim válasza:

x -epillel teszteltem, este , menzi egy napos késéssel. Kimutatta a terhességet.

Szerintem nyugodtan csináld délután.

2018. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megjött. :(
2018. jan. 28. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!