Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akadályozza a teherbeesést az...

Akadályozza a teherbeesést az erősen hátrahajló méh?

Figyelt kérdés
Nekem ugyanis ilyen van. Azt mondták, ez minden 10. nőt érint, és nem kell emiatt aggódni, máshonnan viszont azt hallom, hogy így nehezebb a teherbeesés. Valaki tapasztalat?

2018. jan. 28. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehezítheti de nem feltétlenül.

Barátnőmnek akkor mondták ezt először mikor megállapították a terhességét ami rögtön az első próbálkozásra össze is jött. Azóta a második babáját várja ami szintén elsőre sikerült.

2018. jan. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem.Nekem is az van.Első gyermekunk nem tervezetten fogant.a második elég sanszos hogy most sikerülhetett.tervezetten bar de meg csak a második hónapunk.de gyanús.:)

Szóval nyugodj meg.!!!

2018. jan. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is hátrahajló méhen van, az első terhességemnél mondta az orvos, mikor megállapította..

Azóta ismét kismama vagyok. Mindkét baba első próbálkozós hónapban összejött.

Még viccelődtem is a páromnak, hogy harmadik csak akkor legyen, ha tuti jöhet, ugyanis úgy látszik nálunk pikk-pakk mennek a dolgok :’D


Úgyhogy ne aggódj, nem ez befolyásolja a teherbeesést! :)

2018. jan. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem nem akadályozta,második hónapban teherbe estem,pedig annyira hátrahajlik,hogy a doki még 3 hónapos terhesen sem tudta normálisan kitapintani.

Ahogy látom,hallom,olvasom másoknak sem okozott gondot,szerintem ez csak egy régi tévhit.

2018. jan. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az van . Elsőre összejött ;)
2018. jan. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!