Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Torokfájás és 37,5 hő akadályo...

Torokfájás és 37,5 hő akadályozhatja a beágyazodást?

Figyelt kérdés

Most vagyok a 9.dpo-n és tegnap mar eléggé gyenge voltam.Voltak hőemelkedéseim és fáj a torkom is.

Azt se tudom mar pontosan mikor történik a beágyazódás?

Van ahol azt olvasom hogy 7.dpo-tól es kb 5 napig tart.

Nem tudom.Van egy 4 éves kisfiunk neki szeretnénk kistestvérkét.


Mi a véleményetek?


2018. jan. 31. 05:28
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Nem, a beágyazódás nm egy pillanat, hanem folyamat, ami kb 7 nap..

Ugye az egxüttléttől 7-10 napot mondanak kb . Plusz lehet több, ha nem aznap termékenyül meg a petesejt, amikor együtt voltatok...


Tehét azt így nem fogod tudni belőni,hogy mikor van a beágyazódás.. Nekem a végeztével volt egy kis pecsétem a wc papíron( akkor nem tulajdonítottam annak akkora jelentőséget, csak amikor 3 napra rá pozi lett a teszt)


Ha magassbb lesz a lázad, akkor csillapítani kellene.

Koranterhesen bár nem akadalyozza a teherbeesést, de veszélyes a magas láz..

Csillapítani hűtőfürdővel lehet ( annak ellenére,mhogy terhesen nem ajanlott az ülőfürdő)

Vqgy végső esetben algopyrin, panadol...ha nagyon muszáj


Torokra: kamillás gargalozálás, vagy tanuum verde fújós..

Szopogatós torokcukrokat nem szabad( megoszlanak a vélemények, nekem a doki ezt mondta)

Mézre: sok helyen olvasni a listerózisról, az orvosom szerint nagyon kicsi az esély, ha fáj, akkor propolisz, vagy propoliszos méz jól jöhet..


Remelem összejön a babó..

Ha nem is most akkor legkésőbb a kôvetkező hónapban

2018. jan. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszolóm!Most azt olvastam a neten hogy kialakulhat megfázás a legyengült immunrendsz3r miatt hogy nehogy kilöködjön az ,,idegen test,,.
2018. jan. 31. 07:01
 3/4 A kérdező kommentje:

De lehet csak ártatom magam.:(

Lehet most se fogunk sikerrel járni.

2018. jan. 31. 07:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Teherbe eshetsz így is, a torokfájás és a kis hőemelkedés nem kizáró ok.
2018. jan. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!