Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kávé akadályozhatja a...

A kávé akadályozhatja a beágyazódást vagy azt hogy megmaradjon a baba?

Figyelt kérdés
Napi egy maximum 2 kávét iszok meg. De nem magában hanem tejjel,krémporral vagy cappucinoval keverve. Ez akadályozhat abban hogy összejöjjön a baba? Köszönöm! BUÉK! :)
2014. jan. 1. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a kávé, hanem a koffein árt. Koffein van még a kólákban és a fekete teában is. Főleg az első trimeszterben javasolják, hogy ne igyák a terhes nők. Lehet kapni árpakávét a boltban - ízre nagyon hasonlít a rendes kávéra, hatása nincs, de pont azért, mert hiányzik belőle a koffein.
2014. jan. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Lehet hogy talán ezért nem jön össze?

2014. jan. 1. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen nem múlhat, én minden nap iszok legalább egy, de néha két kávét, tejjel, elég gyorsan összejött a baba, egész terhesség alatt maradt ez a kávémennyiség, e mellé, napi legalább 1-2 csésze teát is megiszok.
2014. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.En is ittam..mert nem volt betervezve..megis jott es az elso honapban kaveztam vegig.
2014. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!! :)
2014. jan. 1. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!