Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhesség után...

Méhen kívüli terhesség után pozitív teszt és hányinger?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Múlt héten hétfőn műtöttek méhen kívüli terhességgel, sajna az egyik oldali petefészket ki is vették... azonban két napja nagyon fáradt vagyok és hányingerem van mint az előző két terhességemnél...csináltam egy tesztet és halvány pozitív... nem értem hogyan lehet ez, hiszen még vérzek ( mióta megműtöttek). Vagy még a méhen kívüli miatt mutat pozitívat? Valakinek van tapasztalata?



2018. jan. 31. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ez még biztosan a méhen kívüli miatt van. pár hét amíg kiürül a hcg.
2018. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ürült még ki gondolom a hcg hormon a szervezetedből. Terhes biztosan nem vagy. A hányinger meg lehet a műtét miatt, vagy akármilyen betegség miatt. Lehet, hogy pont beleestél egy hányós vírusba.
2018. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem utana meg 1 honap mulva is pozi volt a teszt. Amikor ujra megjott (ra 41 napra) akkor lett negativ
2018. jan. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
A hcg még nem ürült ki, biztosan ezért lett halvány pozitív teszted. Nekem júliusban műtét után napokig volt lázam, szédültem, elmentem orvoshoz mert éreztem hogy valami nem oké, középfül gyulladásom volt, a kórházban szedtem össze...
2018. febr. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!