Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lenne? Baratnom menstru...

Terhes lenne? Baratnom menstruacioja kesik, en sik ideg vagyok, o is. Csinaltunk ma tesztet, negativ de aggodom. Barmi velemeny, legyszi?

Figyelt kérdés

Tehat a legutolso menstruacioja pontosan december 24-en volt 3 nalpig tartott de en mindig tobbet szamolok ra igy nem voltunk egyutt december vegeig. Utana sokat szeretkeztunk, napi tobbet is. Az utolso szeretkezes januar 24-en reggel volt. Amiert sik ideg vagyok mert 2x elofordult hogy par percig ovszer nelkul kezdtem a szexet tehat elmeletileg elovaladek erintkezhetett vele. A mai napon teszteltunk (azota nem volt szex jan 24-e ota), nem elso vizelegbol de egyertelmuen negativ. Holnap is fogunk elso vizeletbol.


O jan 24-en hasi gorcsot erzett este, orultem is hogy megjott neki de semmi. Azota se tortent se gorcs, se feszulo mell stb. semmi.


En kivanom a szexet, parom is ilyenkor most lehet ovszerrel szeretkezni vagy meg jobban osszezavarna a szervezetet? Koszonom a valaszokat.



2018. febr. 1. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A szeretkezésnek semmi köze ahhoz, hogy megjön-e a menzesze vagy sem (eltekintve egy terhességtöl, de az más téma).


Ha a barátnödnek rendszeres szokott lenni a ciklusa, akkor érdemes lenne tudni, mikor lett volna esedékes a menzesz. 24-én szokott lenni kizárt, mert a hormonrendszer nem naptári dátumra müködik, hanem X - pl. 25; 32; stb - naponként jön meg.


Ha nem jön meg neki pár napon belül, akkor menjen orvoshoz.

2018. febr. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hosszú a ciklusa általában?

Mármint átlagosan hány naponta jön meg?


Soha ne csináljatok óvszer nélkül egy percig sem, mert igenis teherbe lehet esni tőle. Aztán lehet menni abortuszra vagy felnevelni egy nem akart gyereket, te pedig 18 évig fizethetsz gyermektartást. Jó kis móka nem?


Aki nem akar gyereket az védekezik. Mindig. Persze tudom, hogy itt mindenki megszakítással csinálja 30 éve és semmi baj, de ne tudhatod van-e valóságalapja. Itt mndenki azt kamuzik amit akar.


Ha már szexeltek olvassátok utána a védekezésnek és ne a gyakorin.


Ismételjétek meg a terhességi tesztet. Mást nem tudok mondani. Az is lehet, hogy még nem mutattja ki, mert nem írtad mióta késik neki.

2018. febr. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez elég vicces, hogy még nem tudjátok, hogy sikerült-e teherbe ejteni, de már azon izgultok, hogy lehet-e dugni.

Igen, nyugodtan szexelhettek az első trimeszter alatt, sőt egész a terhesség végéig.

Reggeli első vizeletből csináljon holnap tesztet, de valami érzékenyet. Pl. facelle.

Aztán tedd fel róla a képet. Láttam én már olyan tesztet, ami az illető szerint negatív volt, egyébként meg pozitív. Mindenki azt lát rajta, amit jobban szeretne.

2018. febr. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Tehat az a baj, hogy bnombek elek valtozekony volt a ciklusa. Azt tudjuk hogy november 22-23 korul volt es utana dec 24. De azota mar eltelt 1 honap. Tehat csak meg kellett volna mar jonnie. Es teszteltunk ma. Kuldok kepet a tesztrol meg hogy milyen markat vettunk.
2018. febr. 1. 08:19
 5/8 A kérdező kommentje:
2018. febr. 1. 08:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a teszt negatív, és csak előváladék kerülhetett be, én nem aggódnék (mai eszemmel persze, mert tiniként én is frászt kapnék). Csináljatok tesztet pár nap múlva reggel, de ne görcsöljetek most ennyire, de ezentúl védekezzetek normálisan, hogy ne legyen para minden hónapban!
2018. febr. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit eltérek a témától, de a baránödnek rendesen kellene menstruációs naptárat vezetni!

Minden alkalommal pontosan felírni, mikor jött meg neki és hány napig tartott, és kb fél év után lehet valamit mondani a rendszerességröl.


A válaszodban novemberben 22-én volt, decemberben 24-én. Ez 32 napot jelent abban a ciklusban, feltételezve, hogy ez a normális neki, akkor 27-28-án lett volna esedékes a következö. De ha nem szabályos a ciklusa, akkor akármikor is lehet a következö. Ezért is kell a naptárat vezetni, mert egy ciklusból semmit nem lehet mondani.

2018. febr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam megirom minden a legnagyobb rendben 4-en megjott neki. Koszonjuk a kedves valaszokat, tanacsokat!
2018. febr. 5. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!