Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek ha januarba...

Szimo0327 kérdése:

Terhes lehetek ha januarba csak barna folyas volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Januarba 4 napig barna folyasom volt. Mar meg kellet volna jonni-e a massik menstruaciumnak de semmi. 1hete csinaltunk tesztet a paromal de negativ. Szokot hanyingerem lenni dolgoktol. A mellem nyomasra faj fel van duzzadva. Neha hanyingerem van. Hamar faradok es szedulok neha. Hangulataim is erdekesek. Mar van egy lanyon de vele nem igy volt. Amugy 25 eves vagyok. Elore koszonom a valaszokat :)
2018. febr. 1. 12:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudjuk neked megmondani,hogy terhes vagy-e.Hogyan is tudnánk..?

Csinálj még gy tesztet és keresd fel a nőgyógyászodat.

2018. febr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetsz, hisz minden terhesség más és más. Szerintem is csinálj még egy tesztet.
2018. febr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo segitseget kertem nem bunkozas. majd ha azt kerem oda irom melle. a gyakori kerdesek oldal szerintem kerdesekre kell valaszolni nem betamadni ;)


massodik valaszolo: lehetseges megprobaljuk. de az eelso tesztem is egy eros csik volt a massodik meg nagyon halvany volt. neha gorcsol minimalisan a mehem is. koszonom a valaszt

2018. febr. 1. 13:40
 4/14 anonim ***** válasza:
37%

Ne okoskodjál..

Leírod,hogy 4 napig barnáztál,a teszt negatív,aztán megkérdezed,hogy terhes vagy-e..

Mindezt 25!évesen.

Ha nem írjuk,hogy csinálj még egy tesztet vagy menj dokihoz,akkor eszedbe se jut,mi..?

Komolyan azt gondoltad,hogy valaki erre pontos választ fog adni?

2018. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Ha volt második csík és halvány.az is pozitiv.csak vagy nem koncentrált vizeletből csináltad a tesztet vagy meg nincs annyi Hcg a szervezetedben.Ma csinálj ujat.Drukk
2018. febr. 2. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Második vagyok: Hát a halvány csík is csík szóval szerintem van esélyed babára. Drukkolok neked nagyon.
2018. febr. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Eszembe juttot volna hissz akor minek vettem szerinted a tesztet? Felejts el es koss bele massba.


Tobbieknek viszont koszonom a valaszt. Mainap csinalok megegyet es jovoheten nogyogyasz.

2018. febr. 2. 15:16
 8/14 A kérdező kommentje:
Sajnos jovohetre kaptam idopontot. De mainap a jobb bordam alatt nagyon gorcsolt. Alig birtam mozogni. De nem a mehem volt. Nem tudnatok segiteni mi lehetet a baj?
2018. febr. 2. 22:12
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia. Annak semmi köze a terhességhez,mármint h ott fáj fent.
2018. febr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
fent a a hasam teteje. hanyingerem ilyenek ninsenek mar. de volt egy hüvelyfertozesem. januar ota nem jott meg. orvos se tudott mondani semmit. neha gorcsol picit a mehem. 2-3 hete volt eegy huvelyfertozesem. egetet meg viszketet nem lehet ennek hozza kozze?
2018. febr. 9. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!