Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes szerintetek?

Lehetek terhes szerintetek?

Figyelt kérdés

Furcsa tüneteim vannak mostanában, szédülök, rossz a gyomrom,a közérzetem, bizonyos szagoktól, illatoktól és ételektől egyszerűen megundorodom, rá sem bírok nézni. Még olyan esetében is, amit annak előtte kedveltem / kellemesnek találtam. Nincs igazán étvágyam sem. Tartós párkapcsolatban élek, párommal megszakítással védekezünk. (Tehát benne van a pakliban, hogy babát szeretnénk.) Dec.22-én múlt el az utolsó havivérzésem. Mellfeszülést érzek folyamatosan, meg mintha nőttek is volna a melleim, néha olyan érzésem volt az elmúlt napokban "mintha megjönne", kis szúrásokat ott alul, futok a wc-re hogy na most biztos... de nem jött. Ha hétfőig nem jön meg, tesztelek. Szerintetek esélyes hogy kisbabám lesz?:)

28N



2018. febr. 1. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az.
2018. febr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is pont így kezdődött ès mèg mindig tart :)

6+5 hkm

2018. febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
52%
Ezt így nehéz megmondani. Mutass képet a megnőtt cickóidról, úgy könnyebb lesz válaszolni. Üdvözlettel Dr Imre nőgyógyász
2018. febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A nemvárt napján tesztelj, akkor kiderül. Ha nem védekeztek, mindig megvan rá az esély.
2018. febr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Már tesztelhetsz is akár,mert ki kell már,hogy mutassa,ha pozitív.
2018. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges hétfőig várnod, már bőven kimutatja akár teszt is, hogy babát vársz-e. :)
2018. febr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ohh szerintem itt baba van :) Drukkolok hogy úgy legyen ahogy szeretnéd. Ha teszteltél azért írj kérlek :)
2018. febr. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kisbabám lesz :)
2018. febr. 5. 04:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok.:) én is mára nem várom.;)
2018. febr. 5. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jaj, de jó. :) Gratulálok, jó babavárást!
2018. febr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!