Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkezdjek aggódni? Terhességi...

Elkezdjek aggódni? Terhességi mellfeszülés ha alábbhagy, akkor lehet hogy meg fog jönni a menstruációm?

Figyelt kérdés
Szerintem babás vagyok.Azért írok,hogy szerintem,mert nekem soha nem késik ínnyit a menseswm és amikor babás voltam akkor ugyan így volt Ma vagyok a 36.ciklusnapon és még mindig se híreket se hamva a mensinek (hála Istennek). viszont a mellfeszülés alábbhagyott... Félek,hogy meg fog jönni.Az előző babás is így ment el a 8.héten... Nagyon szeretnénk már egy kisbabát...Ha van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata írja meg legyen szíves

2018. febr. 1. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Még az sem biztos,hogy terhes vagy.Legalább tesztelj egyet!

Szorítok,hogy pozitív legyen! :)

2018. febr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia ;) hát szerintem ez pozi lesz ez a teszt ;) csak a múltkori terhességemnél is a 37. Napom lett pozi a teszt. KÉSŐI peteérés :)
2018. febr. 1. 17:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy alábbhagy a mellfeszülés nem jelent semmit. Nekem soha nem is feszült a mellem, pedig szültem két gyereket. Viszont meg kéne bizonyosodni róla hogy egyáltalán várandós vagy-e.
2018. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet. Simán késhet is bárkinek életében, akkor is ha azelőtt még soha.
2018. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze ez így van..hát csak remélem tudom mert láttam az előbb a Wc papíron róusaszín csíkot...hát szerintem meg fog jönni...nem vagyok boldog...:((
2018. febr. 1. 19:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom:(.
2018. febr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen sajnos megjön..na de új hónap új remény ;)
2018. febr. 3. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!