Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szokásos esetben mensesem...

Szokásos esetben mensesem előtt apránként csökken a testhőm. Most apránként megy fel. A ciklus hossza szerint ma, vagy holnap nem várom. Mellfeszülés sosem maradt el, most érdekes módon nyoma sincs! Lehet terhesség?

Figyelt kérdés

#terhesség #mellfeszülés #TESTHŐMÉRSÉKLET #menees
2018. jan. 7. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet. De ugyanannyi az esély aara is hogy nem lehet.
2018. jan. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia,nekem mindig fáj a mellem a nem várt előtt ,most semmi.még két nap és kiderül,hogy sikerült e?
2018. jan. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Még azért nem mentem orvoshoz, mert őrlődök.... elvileg tegnap óta van itt az ideje a mensesnek... a ciklusaim alapján 22-27 napra érkezik.... ha 11-ig nem jön meg, akkor utánanézek, mi van....


már arra is gondoltam, hogy késett a pé és eltolódott a második szakasz... de ez sem teljesen jó elgondolás, mert semmilyen tünetem nincs, ami eddig szokott lenni... :(

2018. jan. 7. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!