Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba vagy más van a háttérben?

Baba vagy más van a háttérben?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 3 hónapban kissé rendszertelen volt a vérzésem. Minden hónapban megjött de volt hogy előbb volt hogy pár nappal később . Most viszont december 19 a mensi utolsó napja és azóta sincs semmi. Fáj a hasam néha görcsölök, kicsit hasmenésem van, hányingerem van néha , és tudom bizarr de viszket néha a mellem.

2018. febr. 1. 20:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Az állandó munka miatt észre sem vettem, csak most vettem egy határidő naplót és most jött a felismerés. Megszakítással voltunk együtt , és félre értés ne essék , mi inkább örülnénk neki ha baba lenne. Köszönöm előre is a válaszokat! Szép estét!
2018. febr. 1. 20:57
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor talán tesztelj egyet.
2018. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Holnap lesz rá időm , sajnos csak délután . Csak nem bírtam ki és gondoltam felteszem a kérdést .
2018. febr. 1. 22:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó esély van rá
2018. febr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Feltétlen megírom a fejleményeket! Köszönöm ! 😊
2018. febr. 1. 23:03
 6/8 anonim ***** válasza:
drukkolok neked:)
2018. febr. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem december 28-án volt meg utoljára (utolsó menstruációm első napja) és már egyértelmű pozitív a tesztem:).
2018. febr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos, negatív . De továbbra sincs menstruáció és a tünetek még mindig meg vannak. 😔
2018. febr. 2. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!