Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hete volt peteérésem és...

3 hete volt peteérésem és akkor szeretkeztem a barátommal óvszer nélkül de nem élvezett belém, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
3 hete volt peteérésem és akkor szeretkeztem a barátommal ( 2x, de nem egymás után) óvszer nélkül de nem élvezett belém. Most kellene megjöjjön a ciklusom, viszont csak alhasi fájdalmaim vannak és semmi. Egy hete volt 1 csepp barna folyásom és most fehér folyásom. Elvégeztem két terhességi tesztet de mindkettő negatív. Lehetek-e terhes?
2018. febr. 1. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ejha, bátrak vagytok... Nem kell beléd élveznie ahhoz, hogy terhes legyél. Elég az előváladék is.

A ciklus a két egymást követő menstruáció első napjai között eltelt napok száma, általában 21-40 nap között. Te a menstruációdat várod, nem a ciklusodat.

Én egy hét múlva is csinálnék egy tesztet. Ha az is negatív, akkor nem vagy terhes.

Legközelebb védekezzetek...

2018. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, rosszul írtam.. köszönöm szépen :)
2018. febr. 1. 21:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 hete lett volna peteérésed, akkor már 1 hete késne a vérzésed....Ugyanis jellemzően az ovuláció és a menzesz között kb. 14 nap telik el.
2018. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kb. 1 hete késik a menzeszem... de máskor is szokott késni, és most meg nagyon sokat stresszelek. Ezek is lehetnek okok, terhességen kívűl?
2018. febr. 1. 22:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha máskor is szokott késni,akkor valószínűleg most is csak csúszik.A stressztől is késhet.

Mikor csináltad a teszteket?

2018. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"most kellene megjöjjön"

"egy hete késik"


Most akkor mi van?

Ha már egy hete késik, mi a francért nem csinálsz egy tesztet?

2018. febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis mikor csináltad a tesztet?

Most vagy már régebben?

Ha most negatív, akkor nem vagy terhes.

2018. febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
27-e körül kellett volna megjöjjön, de soha nem pontos. Mindig késik ezért írtam, hogy most vagyis mostanába. A tesztet tegnap, csütörtök reggel csináltam és negatív lett.
2018. febr. 2. 05:52
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Ne aggódj, nekem is csak bő egy hetes késés után lett először pozitív! Drukkolok!
2018. febr. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem ijszetgetni akarlak, de nekem 3 hetet késett, minimum 20 teszt lett negatív, tiszta ideg voltam, mi van, fogamzásgátlót is szedtem, és mégis úgy maradtam! Februárban 5.-én kellett volna megjönni márciusban lett alig kivehető pozitív tesztem, rohantam az orvoshoz, uh- csak egy folt látszott. Párom születésnapjára lett szivhangja a babànak. Április közepére.


2,5 éves egészséges kislányom van.

Az 100% ha nem hasznàlod a nunót csak pisilni! Minden egyéb esetben ott van az 0,01% amikor rendes védekezés mellett is úgy maradsz!

2018. febr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!