Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt az tudna segíteni?...

Akinek volt az tudna segíteni? Mik voltak a méhen kívüli terhesség jelei nálatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 4 napot késett a mensesem

De görcsökkel megjött. Kevesebb mint szokott és a többi napon is alig jött.

1.és2.napon nagyon görcsöltem

A végbelem felé irányuló fájdalmas görcseim voltam ilyen szúró szerűen,nem egyfolytában. Ma már ezek a tünetek elmúltak. Sokat kell pisilnem és mintha feszülne leg alól a hasam..mellem már nemfáj.

Ha "terhes" volnék kb. 5 hetes lehetnék. Ilyenkor már intenzívebben lehetne érezni ugye ha méhen kívüli lenne a jeleit?

Ma fogok tesztet csinálni.

Köszi ha válaszoltok.



2018. febr. 2. 10:36
 1/7 anonim válasza:
Szerintem menj el orvoshoz, távolról ezt senki nem fogja tudni diagnosztizálni, ott viszont megnéz ultrahanggal, és rögtön kiderül ha valami nincs rendben.
2018. febr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nem volt azon kívül h néha pecsételtem. 8.héten lettem rosszul akkor nagyin fájt a nagy wczes. Azt hittem szétszakadok. Mire vertünk a kórházba szétszakadt a petevezetekem és majdnem elvéreztem. Ez nem játék irány az orvos! Értem a műtőbe küzdöttek...hála istennek szerencsém lett. Ne halogasd!
2018. febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálam csak valószínűsítették a méhenkívülit az alábbiak miatt:

-Nagyon erős görcsök, de úgy, hogy kb felegyenesedni nem tudtam

-nem a terhességi kornak megfelelő uh-kép (mondjuk ezt tudtam, hogy később volt peteérésem)

-rendkívül lassan növekvő hcg.


Minden a normál terhesség ellen szólt.

(most éppen korcsolyázni van a sulival :))

2018. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hűha.. hát először veszek egy tesztet

Hogy egyáltalán mutat e valamit

Mert ha nem pozitiv akkor felesleges az aggodalmam


Deha az akkor azonnal megyek az orvoshoz

2018. febr. 2. 12:40
 5/7 anonim ***** válasza:
November 20-án teszteltem pozitívat. 23-án elkezdtem barnázni. A doki megnyugtatott, minden rendben csak megerőltettem magam. A HCG szépen növekedett. Aztán december 6-án elkezdtem vérezni elég intenzíven, irány a doki. Azonnal kórházba utalt, ahol december 7-én műtöttek is.
2018. febr. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező mi lett,teszteltél?
2018. febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen teszteltem.

Negativ lett

2018. febr. 8. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!