Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy baba? Kedvesemmel...

Lehet, hogy baba? Kedvesemmel 6 hónapja próbálkozunk, tudom, hogy ez még nem nagy idő, de már nagyon várjuk, hogy sikerüljön a baba.

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban pé előtt 4 nappal volt 1-2 csepp vérzésem, amit eddig soha nem tapasztaltam. Aztán néhány napja újra jelentkezett. A hét végére nem várom, viszont tipikusan olyan tüneteim vannak mint mensi előtt. Mell feszülés, hasszurka, ami eddig azonban nem volt az a hihetelen álmosság (pedig soha nem vagyok aluszékony), és az arcbőröm is változott, egyik helyen mintha tini lennék, másol, meg túl száraz. Tudom, hogy sokan kérdeznek ilyeneket, de itt mindenki babára vágyik, talán nem haragszotok meg, ha én is kíváncsiskodom, kinek mik a tapasztalatai. :)
2008. okt. 27. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy Baba! :)

Nekem is így volt+ mellbimbó érzékenység és én még nagyon fázós is lettem. Néha olyan álmos voltam, hogy a munkahelyemen az asztalra dőlve szundítottam egyet, mikor nem volt bent a főnököm. :) Akkor még nem tudtam, hogy már ketten vagyunk.

2008. okt. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!!6honap nem nagy idő,de lazán belefér,én Márc-ban hagytam abba a gyogyszert,nem mértem hőt meg ilyeneket semmit,csak egyszerűen a 7-16nap mensi után sürübben voltunk 1ütt,kipárnáztam a popsit,nemkeltem fel rögtön,hanem fekve maradtam kb 25percig,s julisba összejött,nemkellett sok idö,most vok 15hetes,nekem nemjött meg ahogy szokott,2napot késett,1teszt +,másnap mégegy tesz +,s akkor elkezdett hasi szurka-mellfeszülés jelentkezni,s most igy állunk!!!

Szoval szerintem ezek a jeleid lehetnek arra utaló jelek is én nagyon drukkolok Neked!!!! Üdv 15heteske....

2008. okt. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok! Nagyon aranyosak vagytok! :) Gratulálok a babákhoz!!!
2008. okt. 27. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!