Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 100 mm-es nyálkahártya és 10...

100 mm-es nyálkahártya és 10 mm es tüsző a 22. Napon?

Figyelt kérdés

A 10 mm-er nagyon kicsi a 22. Napon igaz? Egyszerűen nem sikerül a baba :(

Sürgősségire kerültem petefészekfájdalommal és ennyi infót mondott a doki. De nem nagyon érdekelte hogy babát szeretnénk. Semmit sem magyarázott el. :(


2018. febr. 2. 14:49
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam! *10 mm-es
2018. febr. 2. 14:50
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

A 10 mm nem kevés.

Mióta próbálkoztok?

Egyébként a sürgősségi ügyelet arra való, hogy az akut problémédat kezelje, nem pedig a meddőségi problémád megoldására.

2018. febr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nekem 7 mm és 5 hetes terhes vagyok. Előző babánál 5 mm-be be tudott ágyazódni. Nem vagyok orvos, de szerintem nem ilyesmi lesz a baj.
2018. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Azt olvasom mindenhol hogy a tüsző 18-22 mm-esen tud megrepedni :( 10 mm azt gondolná hogy kevés :( 7 nap mulvára nem várom és 28 napos a ciklusom mindig. Nem tudom miért nem volt még ovulációm vagy lesz(?!) -e egyáltalán :(
2018. febr. 2. 17:23
 5/26 anonim ***** válasza:

Nem,nagyon is jó a 10mm. Nekem 9,5mmes volt 4+3 hetesen.:) az mar keves volt. De igyis a hasamban van.:D

Szval,22.napon ez szép!


De a tuszo nem jó, már rég nem kéne tuszo legyen ilyenkor. Inkább max folyadék,ami a pete kiszabadulása után marad.:/

2018. febr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Igen, a tüszőt én sem értem, ha 28 napos ciklusom van akkor a 22. Napon miért van ott még mindig és miért csak 10 mm-es... :( nagyon el vagyok keseredve. Megvárom hogy megjöjjön és akkor kell mennem a dokimhoz csak ő meg szigórúan 1 év után vizsgál mi meg vsak 8 hónapja próbálkozunk :(

Abban bízom hogy ő is furcsállni fogja és elkezdjük a vizsgálatokat.

2018. febr. 2. 17:43
 7/26 anonim ***** válasza:

Attól még elmehetsz középidőben egy vizsgálatra. Enyém is ragaszkodott az egy évhez aztán direkt 14.ciklusnapra kértem időpontot.

Tuszo egy szál se és akkor mondta h húha menjek vissza 2 nap múlva. Akkor se volt semmi. De a ciklusaim 29naposak voltak.

Aztan elmentem önszorgalomból 21.napi vérvételre progit nézni, aminek eredménye nagyon alacsony lett. Akkor irt fel clostit es progit.. nem kell neki megmondani h mit akarsz megnézni , elég ha megmondod h rutin vizsgalatra mészA

2018. febr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
5#voltam.:)
2018. febr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Igen gondoltam erre is hogy most megjön 7 nap múlva és kövélidőre kérek időpontot. Nekem closti túlstimulálta a petefészkem azért is kell a kövi ciklus után mennem uh-ra

Multkor a 12. Napon voltam és látott tüszőt, de nem mondta meg hogy mekkora és akkor is erősködött hogy majd 1 év múlva...

hormonsort is akartam de mondta hogy még korai :/ pedig legalább a hormont megnézhettük volna :(

2018. febr. 2. 18:06
 10/26 anonim ***** válasza:

De 22. napon milyen tüszőt akarsz látni, ha 28 napos a ciklusod? 22 napon nem kell tüszőnek lennie, pláne nem 20 mm-esnek. Annak középidőben kell lennie. Folyadék sincs már ilyenkor, az is rég felszívódott, ha volt is.

Ekkora méretű tüszőt kb. bármikor lehet látni a petefészekben, nincs benne az égvilágon semmi.

2018. febr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!