Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Mnika20 kérdése:

Fogamzásgátló abbahagyása után mennyi idővel lehet teherbe esni?

Figyelt kérdés
1 hónapja orvos tanácsára abba hagytam a fogamzásgátlót, Mert az elotti hónapban nem jött meg egyáltalán! Azóta még mindig nem jött meg csináltam tesztet negatív! Megszakításos módszerrel védekezünk csak sajnos az este történt egy kis bibi, belém ment és félek hogy teherbe esek mivel van már egy ,egy éves kisfiam! Mennyi az esélye? Járt már így valaki? Nagyon félek! És a mensim is idegesít,hogy miért nem jön meg! Gyógyszer szedése alatt es után sem
2018. febr. 2. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Simàn teherbe eshetsz. Menj el esemény utániért.
2018. febr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Van egy gyereked, es meg kepes vagy megszakitassal vedekezni? Te semmibol se tanulsz?:D Amugy igen, lehetsz terhes
2018. febr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A gumi nem opció nálatok?

Megszakításos módszer nem védekezés! Pláne nem nálatok, ahogy az ábra is mutatja..

Egyébként meg igaza van az 1. válaszlónak, simán teherbe eshetsz, tessék menni esemény utániért!

2018. febr. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) nagyon kedvesek vagytok ;)
2018. febr. 3. 01:21
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem lenne annyi gumi az üzletben amennyit mi szexelünk ;) 😂😂😂 és figyelj így jött össze! Normális választ vártam ! De lehet hogy a te eleted sem olyan tökéletes ;)
2018. febr. 3. 01:23
 6/10 A kérdező kommentje:
A világ másik részén vagyok! Itt nincs esemény utáni ! De köszönöm
2018. febr. 3. 01:24
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Lehet ironizálni, de normális választ kaptál mindhármunktól. Semmi rosszindulat nem volt senkiben, csak próbáljuk felnyitni a szemed!

"így jött össze"

Ez nagyon felelőtlen hozzáállás a részedről. És ha teherbe esel? Egy ember életével játszol! Vagyis pontosan hároméval, mert ott vagy te meg a párod is.. Vagy hobbi szinten abortuszra akarsz járni? Mert ennek az lesz a vége, ha így folytatod, esemény utáni is csak 6 havonta 1x lehet bevenni, mert egy lórúgásnyi hormon.

Való igaz, hogy senki sem tökéletes, de nem számít annyira általánosnak, hogy a teherbe eséssel orosz rulettezzünk!

Hol a világvégén? Ha csak nem a dzsungelben vagy a sivatagban vagy, akkor kell lennie megoldásnak, inkább mint egy nem kívánt terhesség, nem?

2018. febr. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem mennék abortuszra ! Hanem megtartanánk:) nem vagyok gyilkos !!!! Egyenlőre nem szeretnénk másik babát ennyi .
2018. febr. 3. 02:39
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Akkor ne élvezzen beléd a párod..ennyi!

Amúgy meg kicsit nonszensz,hogy 2 felnőtt ember itt tart,mikor már ráadásul van egy gyerekük..

Még mindig nem sikerült rájönni,hogy hogy lehet teherbe esni,mi? :D

2018. febr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pfff!!! Kíváncsi vagyok azért,hogy te honnan is vagy ennyire okos !😂😂😂😂 Uram! Rátaláltam egy mindentudóra!!😂Ámen
2018. febr. 3. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!