Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tusolás után is lehetek...

Tusolás után is lehetek állapotos?

Figyelt kérdés
Barátommal védekezés nélkül voltunk együtt,utána viszont elmentünk tusolni,utána viszont tarkó állásban voltam 5 percig...nem tudom hogy lehetséges e ilyenkor,hogy teherbe essek? A bunkó és le hülyéző emberek véleményét kössz nem kérem. Akinél esetleg így lett gyerek vagy hallott már ilyenről légyszi írja meg. Köszi
2018. febr. 3. 11:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
99%
Nálatok sperma jön a tusból?
2018. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
A leendő gyerek érdekében, remélem nem vagy terhes, ennyi ésszel…
2018. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Na szóval...

Ha termékeny időszakban vagy, akkor a méhszáj nyitva van. A kilövellő sperma feljut a méhnyakba.

A tusolással csak a hüvelyből tudod kimosni a bent maradt cuccot, a méhnyakból nem.

A tarkón állás nem tudom, hogy jön ide, az max akkor befolyásol bármit is, ha szex közben csinálod.

2018. febr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
De miért voltál tarkóállásban. Ez csak engem foglalkoztat? 😐
2018. febr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
98%
És mindezt azért csináltátok, hogy legyen gyerek, vagy azért, hogy ne?!
2018. febr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Az első 2 válaszolónak: Nem,nem jön sperma a tusból,de képzeld itt is olvastam hogy valaki tusolás után is teherbe esett...és a leendő gyerek érdekében..nem ismersz szóval nem kérek a bunkózásból...

Tarkóállás= gyertyaállás...állítólag könnyebb így a megtermékenyülés...

2018. febr. 3. 11:33
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

Ugye tudod, hogy a spermát nem lehet kimosni? Ja, nem tudtad? Akkor most már igen.

Aki nem védekezik, az lehet terhes. Tehát te is. Ha tervezitek, akkor ez most jó hír, ha nem, akkor meg ha még 72 órán belül volt az aktus, irány esemény utáni tablettáért. Ha tervezett volt, akkor pedig 2 hét múlva csinálj tesztet és szorítunk a pozitív tesztért.:)

2018. febr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Még ki sem értél a fürdőbe, a srácok már ott voltak ahol lenniük kell, ha sikerült.

Nem védekeztetek, a többibfelesleges blabla.

A tusolásnak semmi köze a teherbeeséshez

2018. febr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
98%

"hogy valaki tusolás után is teherbe esett.."


Nyilván, mivel semmi köze a ketzőnek egymáshoz. Erre próbálták felhívni a figyelmed, de csak nem érted...

2018. febr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat

És mostmár ezt is tudom,hogy nincs hozzá köze,csak annyian mondják,hogy utána nem kellene meg minden,sajnos nem értek az ilyenekhez,hallottak alapján próbálom leszűrni mi lehet az igaz,de köszi.:)

2018. febr. 3. 11:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!