Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most derült ki hogy 6 hetes...

Most derült ki hogy 6 hetes terhes vagyok, de másfél éve herbálozok és 34 éves vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sosem volt tervbe véve gyerek,de az abortusz taszít mindkettőnket,pláne engem ahogy utána olvastam... 12 éve együtt vagyunk,bejelentett munkely,lakás megvan,de most kissé elbizonytalanodtam,lehet nem is lenne annyira rossz "normális" életet élni?Vagy már késő ehhez,mit gondoltok?

2018. febr. 3. 19:56
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
88%

Én nagyon kevés esetben mondom valakinek azt, hogy inkább az abortuszt válassza, de ez most speciel pont az a szituáció.


34 évesen herbálozni ... nem vagy ehhez kicsit túl idős már? Amikor 18 éves kis taknyos voltam, akkor párszor én is kipróbáltam, de soha életemben nem szívnám újra, akkor sem, ha fizetnének érte. Tök ismeretlen és bizonytalan eredetű cucc, ennyi idősen lehetne több eszed, már ne haragudj.


Úgy érzem, hogy ha valaki 30 felett még ezen a szinten van leragadva, az inkább hanyagolja a gyerektémát. Ne tegyétek tönkre egy gyerek életét, elég a tieteket elszúrni.. Egy gyerekhez nem csak "ideg" kell, hanem türelem, felelősségérzet, érett gondolkodás ...

2018. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem ne hallgass azokra, akik itt abortuszra küldenek. Ha a baba egészsége miatt aggódsz, menj és orvostól tudakold meg, hogy mennyi az esély, hogy a baba beteg lesz.

Soha nem próbáltam semmilyen tudatmódosító szert, de egyáltalán nem tudnék olyan hozzászólást írni, mint itt sokan, aminek a lényege az, hogy "a hülye drogos ne szüljön". Te tudod, hogy mennyire vagy erős, mi nem.

2018. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
37%

A fűre nem lehet rászokni ahogy a herbálra sem... Aki mást mond az hazudik. 15 és 21 éves korom között heti rendszerességgel téptem be. A herbál amúgy gusztustalan egy cucc azt amugy sem árt ha elfelejted. Nem lesz semmi baja a gyereknek ha mostantól megembereled magad nem lesz se fogyi se nyomorék vagy legalábbis nem nagyobb eséllyel. A legnagyobb motiváció egy kisbaba hidd el. Igaz én már évek óta nem toltam semmi amikor terhes lettem de 10 éve cigiztem amit azon nyomban el is hagytam és egy másodpercig sem hiányzott.

Annyit még hozzátennék hogy azért a potpurrit ne állítsuk már be kemény drognak könyörgöm... -.-

2018. febr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

De,rá lehet szokni a herbálra,ráadásul fizikai függőséget is okoz,ami ugyan elmúlik egy hét alatt de nem egyszerű abbahagyni.Igaz,én nem csak heti rendszerességgel használtam,hanem naponta kb 20X a rövid hatóideje miatt...

Nem érzem magam túl idősnek ehhez,és nyilván nem most kezdtem,csak a szerek változtak,most épp a herbál volt soron. Valószínűleg nem tartjuk meg,nem a mi világunk egy síró baba.

2018. febr. 3. 21:56
 15/36 anonim ***** válasza:
77%
Istenkém és én még védtelek. Igazuk volt a többieknek...
2018. febr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
48%
Fontosabb a drog persze, inkább még fizetni is hajlandó azért, hogy kinyitják a gyerekét!
2018. febr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
81%

Borzalmas ilyet mondani, de a te esetetben az a “legjobb” ha elveteted!🤮

Kivanom, hogy amig elsz, ne olj meg tobb eletet! Foggal-korommel vedekezz!!!

2018. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
58%

2 óra alatt döntöttél?

Gratulálok...


Én is cuccoztam, nem naponta, hanem alkalmanként. Míg a legutolsó alkalom nem tett tönkre lelkileg (nem, nem csak a cucc volt a ludas, de az volt, ami kb mikroszkóp alá tolta az alapproblémát.) Onnantól se fű, se por, semmi. (Se akitől kaptam...)

(Utána jött a gyógyszer, majd rá a napi alkoholizálás, ez utóbbi szerencsére hamar abbamaradt, és akkoriban a cigit is letettem.)


Nekem nem volt biztos háttér, se saját lakás. Mégis, mikor a jelenlegi páromtól terhes lettem (ja, hozzáteszem, pár hónapja voltunk együtt), én egy jelnek fogtam fel. Letettem a gyógyszert, és onnantól tényleg semmi.

Most 17 hónapos, és jön a következő.

És én 29 éves vagyok....


Te meg 34 évesen inkább a cuccot választod...

Nekem nem volt teherbeesési problémám ugyan, de ilyenkor szívből sajnálom, akik szenvednek, kínlódnak a babáért, anyagilag, lelkileg, testileg is megterhelő (tudom, mert láttam, hogy az unokatestvérem min ment keresztül...), másoknak meg összejön, és azon gondolkodnak, hogyan szabaduljanak meg tőle minél előbb... Mikor (ex)legjobb barátnőm 1 éven belül a második abortuszra ment, nem fogtam vissza magam, az arcába vágtam őszintén, amit gondolok róla...

2018. febr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Nem tud meghatni az hogy valakinek nem jön össze a gyerek,semmi közöm nincs mások problémájához.
2018. febr. 3. 23:22
 20/36 anonim ***** válasza:
73%
Nekunk meg a tiedhez...ennyi erovel
2018. febr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!