Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki probált már holisztikus...

Valaki probált már holisztikus módszerekkel teherbe esni?

Figyelt kérdés
Több módszerről is olvastam, de érdekelne, hogy van e valaki aki már próbált ilyesmiket. Valami olyasmit olvastam, hogy a baba lelkével lehet beszélni, vagy valami hasonló. Ne nézzetek bolondnak, nem járok sámánhoz és jósnőhőz meg stb, teljesen szkeptikus vagyok, de érdekel a véleményetek. Igaz 2,5 éve próbálkozunk, de még ovulációs tesztet sem csináltam soha.... volt teljes orvosi kivizsgálás, mindkettőnkkel minden rendben. Mindták, hogy próbálkozhatunk lombikkal, de én még nem szeretnék. Szóval az egyik babás oldalon olvastam a baba mama kapcsolatanalízisről, és innen kliggelgetve jutottam ilyen oldalakra és kiváncsivá váltam, hogy ilyesmi tényleg segíthet valakinek? Ha más nem a “placebo?”

2018. febr. 5. 20:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Kicsit furcsán írtam le. Szóval nem a magzat lelkével lehet beszélgetni, hanem a még meg sem fogant “lélekkel” beszélhetsz, hogy mikor jön, stb.... effektive lobbizol, hogy téged válasszon. Ha jól értelmeztem....
2018. febr. 5. 20:54
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Igen, nálunk szerintem ez is hozzásegített, de hát sokan nem hisznek ilyenben. Mindig beszéltem hozzá, valamint azt is kértem, jelezzen ha készen áll. Jött egy álom, amiben odajött hozzám és megölelt, és tudtam, ő az, olyan jó érzés volt, mondtam is a férjemnek, ez szerencsés hónap lesz, igazam is volt. Nem tudom, mennyit számított, a lényeg hogy tényleg itt van, még a neme is az lett, ami álmomban volt.
2018. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És amikor beszéltél hozzá, azt hogy kell elképzelni? Mármint mint amikor az ember magában beszél, vagy kell hozzá valami más “állapot”? :-) nem haragudj hogy bután kérdezem. A más állapot alatt ilyen meditációs vagy hasonló folgokat értek:-)
2018. febr. 5. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Ez egy jó példa arra, hogy miért is NEM lehet valakinek gyereke...


Neharagudj kérdező, de ez elég nonszensz!

2018. febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Ez a megközelítés nekem is tetszik! Én hiszek az ilyenfajta dolgokban...jártam családállításra,agykontrollra is régebben... én például az angyalaimhoz szoktam beszélni ha valamit nagyon szeretnék,kérem az ő segítségüket a cél eléréséhez. Sokszor bevált már :-) Mi 4 hónapja próbálkozunk, de például ez még nem jutott eszembe,hogy a leendő kisbabámhoz beszéljek...de lehet egy próbát megér :-)
2018. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Első válaszoló vagyok: csak akkor beszéltem hozzá, ha senki sem hallott, alap volt, mert úgy tudtam tiszta szívből ellazulni, és csak rá koncentrálni, számomra ennyi volt az egész.
2018. febr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!