Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen módszerekkel lehetne...

Milyen módszerekkel lehetne picikét befolyásolni a baba nemét?

Figyelt kérdés
Végül is mindegy hogy milyen nemű lesz - mert első baba lesz - de mégis...valakinek bejött valami "módszer"???
2012. dec. 10. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet befolyásolni.
2012. dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Apa spermája dönt. Akár fejen is állhatunk. Ha valakinek be is jött valami, én szkeptikus vagyok. Elvégre én is javasolhatnám, hogy ülj tejbe-vajba fürdőbe, és 50% esélyem van, hogy bejön. Szerintem légy reális és fogadd el, hogy ez nem rajtunk múlik.
2012. dec. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kislánynak és kisfiúnak is örülnék. Tudom, hogy részben jöhetnek be a trükkök...csak kíváncsi voltam!
2012. dec. 10. 13:57
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. dec. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A sperma dönti el, viszont van egy olyan jellegzetességük, hogy amelyikből lány lesz az általában tovább él de lassabb, amelyikből meg fiú, az gyorsabb de hamarabb elpusztul. Így ha lányt akartok, akkor ovuláció előtt 2-3 nappal esélyesebb összehozni, ha meg fiút, akkor ovuláció napján, vagy nem sokkal előtte.


nem 100%-os megoldás, de kb 75%ban bejön. nekem bejött, ovu előtti este voltunk együtt és fiam lett.

2012. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Krafcsikné Gyöngyi válasza:
Ha fiút akar valaki, akkor tüszőrepedéskor az Y-osok (fiú) érnek oda, de ezt kombinálni kell egy hüvelyöblítéssel, nevezetesen, hogy egy liter langyos vízbe egy evőkanál szódabikarbónát kell feloldani. A fürdőkád szélére helyezzünk el egy beöntő készüléket és végezzünk hüvelyöblítést. Jó mélyen be kell vezetni a fekete bevezető részét a hüvelybe és akkor már a fele befolyt. Ekkor a nő 5 percre szorítsa össze a két combját, hogy a hüvelybe álljon egy kicsit a folyadék. Ekkor megsavanyítjuk a hüvely vegyhatását. A férjnek pedig 30 perc alatt helyt kell állni.
2012. dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!