Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan érdemes szexelni, hogy...

Kisviragufüzike kérdése:

Hogyan érdemes szexelni, hogy a lehető legnagyobb eséllyel foganjon a nő?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel tervezünk gyereket, és nem is akarunk megmaradni a tervezés szintjén, csak érdekelne, hogy ki mit lát a legideálisabb póznak, tempónak, stb., hogy a legjobb esélyeink legyenek.
2018. febr. 5. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

nem a póz a lényeges hanem szerelemből, érzéssel szeretkezzetek...


ebben az esetben nem marad el a szerelem gyümölcse sem... de kérdezem én, miért nem veszed el a lányt, és a feleségednek csinálsz gyereket, miért csak a barátnődnek?!

2018. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Misszionárius. Lábait tegye a nyakadba, dereka alá rakjatok vastagabb párnát, hogy megemelje azt és a behatolási szög is megváltozzon. Jó mélyre tudsz csusszanni. Szerintem így érdemes teledurrantani a lukat.
2018. febr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
70%
2# XD megöltél
2018. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
#2, és utána a nő ha lehet föl se keljen már, nehogy egyből kifolyjon
2018. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Elsőnek: nyugi, már tervezzük hogy összeházasodunk, nem fogom elhajítani a nőt! De értékelem a hozzáállásodat. egyébként nagyjából én is ilyenekre gondoltam, amiket írtok, magamtól is. De arra is kérek válaszokat, hogy az időpont és gyakoriság tekintetében mikor a legideálisabb, mert erre vonatkozólag mindenütt mást írnak.... Két egyformát még nem találtam. Olyanokat kérdezek főleg, akiknek van tapasztalata.
2018. febr. 5. 22:04
 6/16 A kérdező kommentje:
4-es kissé félreérthetően fogalmazott: "a nő utána már föl se keljen"
2018. febr. 5. 22:07
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Keress ra a Jonas naptarra. Ez a legbiztosabb, nem hagyomanyos modszer. Sot kb 70-80%ban meg a baba nemet is ki lehet szamolni, mikor van esely fiura, mikor lanyra. Tobb bnomnek is bevalt.
2018. febr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi utolsónak is! Jó arc vagy, ha több barátnődnek is csináltál gyereket!
2018. febr. 5. 22:16
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#6 úgy értettem hogy pl ne rohanjon azonnal fürdeni/tusolni, vagy a konyhába, vagy akármi 😀

#4

2018. febr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%
Egy kis fogalom magyarázat: a nő teherbe esik, a gyerek megfogan. Olyan, hogy "foganjon a nő" nem létezik.
2018. febr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!